نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

ورا در آلمریا یک اتاق بازی تابستانی برای کودکان راه اندازی کرده است

[ad_1]

ورا در آلمریا یک اتاق بازی تابستانی برای کودکان راه اندازی کرده است
ورا در آلمریا یک اتاق بازی تابستانی برای کودکان راه اندازی کرده است. تصویر: ayto vera

VERA در آلمریا اتاق بازی تابستانی خود را برای کودکان راه اندازی می کند ، که در ماه های جولای و آگوست در خانه فرهنگ ، جوانان و کودکان “Bayra” برگزار می شود

وزارت آموزش و پرورش شهرداری ورا در آلمریا اتاق بازی تابستانی خود را راه اندازی کرده است که در جولای و آگوست در خانه فرهنگ ، جوانان و کودکان “بایرا” بایرا برگزار می شود.

کارولینا پرز ، مشاور آموزش ورا ، توضیح داد که این سرویس برای کودکان سه تا یازده ساله است و اولویت را به خانواده هایی با پدر و مادر می دهد ، “زیرا ما می خواهیم خانواده ها بتوانند فعالیت های کاری خود را هماهنگ کنند. و آنها را با مراقبت و آموزش فرزندانشان در تعطیلات. “

دانش آموزان پیش دبستانی و دبستان تا ساعت 15:00 کلاس صبحگاهی و تمدید کلاس دارند ، این به معنای تمدید برنامه معمول از 9:00 تا 14:00 است.

دامنه فعالیت های تحت پوشش هم به اوایل دوران کودکی و هم آموزش ابتدایی ، از جمله سمینارها – برخی از آنها دو زبانه – در علوم کامپیوتر ، عادات بهداشتی ، هنر ، رقص ، ورزش ، علوم ، انگلیسی ، داستان سرایی ، داستان ها ، بازیافت و بسیاری دیگر بازی ها ، علاوه بر بازدید از مناطق مختلف شهرداری ، مانند سواحل و پارک آبی محلی.

در طول تابستان ، بچه ها از هفته های مضمونی لذت می برند تا کودکان بتوانند توهم خود را در طول دوره حفظ کنند.

کتابخانه اسباب بازی تابستانی دارای 17 ناظر است که از طریق یک آژانس کاریابی خاص استخدام می شوند ، از جمله کارکنان آموزش دیده برای مراقبت از کودکان با نیازهای ویژه آموزشی ، به منظور ایجاد کتابخانه اسباب بازی شهرداری به مکانی فراگیر و متحمل برای کودکان با تنوع.

در ماه آگوست ، برنامه تابستان جوان برنامه ریزی شده است که شامل یک هفته برنامه نویسی ویژه با فعالیتهای سرگرمی و آموزشی برای جوانان از ESO تا 18 سال باشد.

پس از بحران سلامت ، وزارت آموزش و پرورش تمام تلاش ها و پروتکل های ایمنی را ایجاد کرده است تا کودکان بتوانند از تابستانی امن برخوردار شوند ، با اطمینان خانم پرز ، “ما در تمام تابستان به گروه ها تداوم می دهیم تا آنها پایدار باشند و برای دو نفر هفته ها و برای یک ماه کامل ، ایجاد گروه های بالن با کودکان و مانیتورها “.

وی ادامه داد ، “ما تورهای گردشگری را در فضای باز تنظیم خواهیم کرد ، و عزیمت به مینی بوس را برای پشتیبانی از گروه های بالون در همه زمان ها تعیین می کنیم ، در حالی که برای کوچکترها کلاه فرنگی های سایه دار را در تراس های ساختمان قرار داده ایم تا آنها بتوانند فعالیت های خاص خارج ، محافظت شده را انجام دهند. از گرما و خورشید ، “او گفت diariodealmeria.es.

___________________________________________________________

از شما برای خواندن متشکریم ، و حتماً اخبار هفته هفته را برای همه اخبار محلی و بین المللی خود ببینید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *