نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

واکسن AstraZeneca در میان تردیدها به پرتغال وارد می شود

[ad_1]

واکسن AstraZeneca در میان تردیدها به پرتغال وارد می شود
واکسن AstraZeneca قرار است در ماه فوریه وارد پرتغال شود. تصویر: توییتر

واکسن AstraZeneca در ماه فوریه و در میان تردید در مورد اینکه چه کسی آن را دریافت می کند ، وارد پرتغال خواهد شد

در 9 فوریه ، اولین دوزهای واکسن AstraZeneca / Oxford به پرتغال وارد می شود ، اما در مورد اینکه چه کسی باید آن را مصرف کند ، در سراسر اروپا شک و بحث وجود دارد.

ایتالیا و آلمان به عنوان “نگران کمبود داده در مورد اثربخشی واکسن در افراد بالای 65 سال” توصیف شده اند ، در حالی که رئیس جمهور مکرون مستقیماً صحبت می کند و پیشنهاد می کند که این “تقریباً بی اثر” برای این گروه سنی است.

آژانس دارویی اروپا (EMA) استفاده از واکسن AstraZeneca در افراد بالای 18 سال را تأیید کرده است ، بنابراین ممکن است مقامات بهداشتی پرتغال فقط این واکسن را به حداقل افراد در معرض خطر بدهند.

هماهنگ کننده پرتغالی گروه کاری واکسن ها ، فرانسیسکو راموس ، گفت که انتظار می رود واکسن یکبار مصرف جانسن (جانسون و جانسون) در ماه مارس آغاز شود و گفت این “باعث افزایش سرعت واکسیناسیون” در پرتغال در سه ماهه دوم می شود.

آقای راموس ، وقتی خبرنگاران از او سال کردند ، از اظهار نظر در مورد تردیدهای مطرح شده توسط وزرای اتحادیه اروپا در مورد اثربخشی واکسن AstraZeneca برای افراد بالای 65 سال خودداری کرد ، و ترجیح داد فقط بگوید که پرتغال باید 113000 دوز واکسن را در فوریه دریافت کند. طبق برنامه پیش برو

10،800 دوز Moderna امروز (یکشنبه) وارد می شود و 80،000 مورد دیگر از Pfizer / BioNTech باید فردا ، دوشنبه وارد شود.

_______________________________________________

از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله اختصاص دادید ، “واکسن AstraZeneca ، که به دلیل تردیدها به پرتغال وارد می شود ،”

برای اخبار روز بیشتر انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، از صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو دیدن کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *