نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

والدین مادلین مک کان امیدوارند که حقیقت را در حال انقراض پیدا کنند

[ad_1]

والدین مادلین مک کان امیدوارند که حقیقت را در حال انقراض پیدا کنند
مک کانز به دنبال حقیقت در مورد ناپدید شدن مادلین در سال 2007 است – منبع تصویر: FindMadeline.com

والدین مادلین مک کان با انتشار پیامی سال نو ابراز امیدواری کردند تا به حقیقت ناپدید شدن دختر گمشده خود پی ببرند.

گری و کیت مک کان که مادلین دختر آنها در مه 2007 به طرز فجیعی از یک استراحتگاه تعطیلاتی پرتغال ناپدید شد ، با انتشار بیانیه ای ابراز امیدواری کرد که روزی بقایای دخترانشان پیدا شود.

زوج لسترشر در وب سایت رسمی Find Madeline منتشر شده است برای ابراز تسلیت به تمام قربانیان در سال 2020 ، سال “ما نمی خواهیم به یاد بیاوریم ، اما فراموش کردن آن دشوار خواهد بود”.

آنها گفتند که سال همه گیری “برای اکثر مردم دشوار و اغلب نگران کننده است ، با خسارات ، نگرانی ها و انزوا های فراوان”.

آنها گفتند: “حتی اگر پدر و مادری را از دست داده باشیم ، اما ما می دانیم که با خانواده ما در خانه و یک شغل برای کار ، خوشبخت تر از بسیاری دیگر بودیم.”

آنها درباره موضوع تحقیق طولانی مدت در مورد ناپدید شدن دختر جوانشان ، آنها گفتند كه “تحقیقات در مورد كشف مادلین به دلیل همه گیری به تأخیر افتاده است. با این حال ، این متوقف نشده است و امید ، انرژی و عزم راسخ برای یافتن آن و آشکار ساختن حقیقت ثابت است. “

“ما از حمایت مداوم ، خصوصاً در این سال” زباله “و همچنین از همه آرزوهای کریسمس بسیار سپاسگزاریم.”

مادلین مک کان در مه 2007 از اتاق خواب خود در هتلی در آلگاروه ربوده شد که منجر به یکی از جامع ترین و پررنگ ترین تحقیقات در آخرین خاطره شد.

یک مجرم جنسی 43 ساله آلمانی – که در رسانه ها مسیحی B نامیده می شود – به عنوان مظنون در تحقیقات مادلین در ژوئن گذشته در دستیابی به موفقیت نادر در پرونده غم انگیز شناسایی شده است. کارآگاهان اسکاتلندیارد در حال همکاری نزدیک با همتایان خود در پرتغال و آلمان برای خاتمه پرونده ای هستند که نزدیک به 14 سال است مردم و مک کان را تحت تعقیب قرار داده است.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله خبری اختصاص دادید ، “پدر و مادر مادلین مک کان امیدوارند که بقایای دخترش را پیدا کنند” متشکرم. برای روزانه بیشتر انگلیس اخبار، اخبار روزانه اسپانیا و اخبار جهانی ، از صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو دیدن کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *