نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

واتس اپ پس از به روزرسانی شرایط و قوانین میلیون ها کاربر خود را از دست می دهد

[ad_1]

واتس اپ پس از به روزرسانی شرایط و ضوابط عمومی ، میلیون ها کاربر خود را از دست می دهد
واتس اپ پس از به روزرسانی شرایط و ضوابط عمومی ، میلیون ها کاربر خود را از دست می دهد. تصویر: Pixelate

واتس اپ پس از به روزرسانی شرایط و قوانین میلیون ها کاربر خود را از دست می دهد.

به روزرسانی بسیار ضعیف در مورد شرایط سرویس دهی آن ، میلیون ها کاربر واتس اپ را مجبور به پذیرش سرویس های جایگزین مانند سیگنال و تلگرام کرده است. ظاهراً انتشار آن چنان گسترده بود که واتس اپ مجبور شد تحقق شرایط جدید را که قرار بود در تاریخ 8 فوریه برگزار شود به تأخیر بیندازد. ایده این بود که یک کمپین کاهش آسیب برای توضیح دادن تغییراتی که در مصرف کنندگان ایجاد می کنند ، اجرا شود.

در سه هفته اول ژانویه ، بر اساس اطلاعات به اشتراک گذاشته شده توسط کمیته امور داخلی پارلمان انگلیس ، سرویس پیام رسانی سیگنال 7.5 میلیون کاربر در سراسر جهان به دست آورد ، در حالی که تلگرام 25 میلیون برنده شد.

در هر دو مورد ، این افزایش به قیمت واتس اپ انجام شد. داده های پیگیری شده توسط شرکت تحلیلگر App Annie نشان می دهد که WhatsApp در اوایل ماه جاری از 23th به 12th از 8مین برنامه بارگیری شده در انگلیس سقوط کرده است. در مقابل ، Signal حتی در تاریخ 6 ژانویه در میان 1000 برنامه برتر انگلیس نبود ، اما تا 9 ژانویه بیشترین بارگیری شده در این کشور بود.

نیام سوئینی ، مدیر سیاست عمومی واتس اپ در اروپا ، خاورمیانه و آفریقا ، به کمیته امور داخلی گفت که وی معتقد است تخلیه با به روزرسانی شرایط خدمات این شرکت ارتباط دارد. به گفته وی ، این به روزرسانی برای انجام دو کار انجام می شود: اجازه دادن به مجموعه ای جدید از ویژگی های پیرامون ارتباطات تجاری و “روشن و ایجاد شفافیت بیشتر” در مورد سیاست های موجود شرکت.

مدیران WhatsApp و همچنین آدام موسری رئیس اینستاگرام و Andrew “Boz” Bosworth رئیس فیس بوک AR / VR اکنون در تلاشند تا رکورد را به درستی تنظیم کنند ، شاید در حال حاضر سود کمی داشته باشد.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله اختصاص دادید “WhatsApp پس از به روزرسانی شرایط و ضوابط میلیون ها کاربر خود را از دست می دهد” متشکریم. برای اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، به این سایت مراجعه کنید صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو.



[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *