نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

هنگام ناآرامی های بروکسل ، ایستگاه پلیس به آتش کشیده شد

[ad_1]

هنگام ناآرامی های بروکسل ، ایستگاه پلیس به آتش کشیده شد
هنگام ناآرامی های بروکسل ، ایستگاه پلیس به آتش کشیده شد. تصویر: توییتر

ایستگاه پلیس پس از کشته شدن مرد سیاه پوست در شورش های بروکسل آتش زد

اعتراضات مسالمت آمیز سازمان یافته توسط AJGB (Association des Jeunes Guineens de Belgique) شب گذشته (چهارشنبه) در بروکسل ، بلژیک به آشوب تبدیل شد ، زمانی که مردم در اعتراض به این موضوع گزارش شدند که سیاه پوستی به ابراهیمای 23 ساله ، بعد از شنبه گذشته.

گفته می شود ابراهیما توسط مأموران نظارت پلیس انتخاب و در ایستگاه شمالی بازداشت شد ، اما پس از آن ، تنها شش ساعت بعد ، به خانواده وی اطلاع داده شد که وی مرده است.

تصاویر موجود در شبکه های اجتماعی نشان می دهد که جمعیت زیادی به سمت ماشین پادشاه بلژیک سنگ پرتاب می کنند و باندهای معترض معترض چیزی را که شبیه یک ایستگاه پلیس است را آتش می زنند و پلیس مسلح پس از مواجهه با 400 نفر از افراد عصبانی ، شاهد تیراندازی است. حدود 500 افسر پلیس

این فیلم همچنین نشان می دهد که یک توپ آب برای استفاده از پلیس برای ایجاد شورش در معترضین به کار رفته است و در حال انفجار آتش بازی هنگام وانت پلیس در جاده های حصار دیده می شود.

در اعلامیه مطبوعاتی ابراهیما در ایستگاه پلیس از هوش رفت ، بنابراین با استفانی لاگاز ، سخنگوی دادستان ، وی را به بیمارستان منتقل و در آنجا درگذشت. VRT.be“بر اساس خواندن حقایق ، اکنون می خواهیم قاضی تحقیق تحقیقات را بر عهده بگیرد.”

وی ادامه داد: قاضی تحقیق می تواند اقدامات تحقیقاتی بیشتری نسبت به دادسرا انجام دهد. اگر می خواهید آنها را استخدام کنید ، باید صلاحیت داشته باشید. اما آدم کشی تصادفی بیانیه ای خنثی است و به این معنی نیست که تصور کنیم پلیس کار اشتباهی انجام داده است. “

______________________________________________

از اینکه وقت خود را برای خواندن این خبر اختصاص دادید “ایستگاه پلیس در جریان ناآرامی های بروکسل در حال آتش سوزی است” متشکرم.

برای دریافت اخبار روز انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، به صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو مراجعه کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *