نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

هند استفاده فوری از دو واکسن Covid را به عنوان موارد در حال رشد تأیید می کند

[ad_1]

هند استفاده فوری از دو واکسن Covid را به عنوان موارد در حال رشد تأیید می کند
هند استفاده فوری از دو واکسن Covid را به عنوان موارد در حال رشد تأیید می کند. تصویر: خدمات بهداشتی در بمبئی

هند استفاده فوری از دو واکسن Covid را به عنوان موارد در حال رشد تأیید می کند.

سازمان تنظیم مقررات ایالتی روز یکشنبه (3 ژانویه) گفت که هند استفاده اضطراری از دو واکسن ویروس کرونا را که توسط AstraZeneca و دانشگاه آکسفورد و شرکت دارویی محلی Bharat Biotech تولید شده است ، مجاز دانسته است. VG Somani ، مدیر کل نظارت بر مواد مخدر هند ، در جلسه توجیهی گفت: “واکسن های م Instituteسسه سرم (واکسن AstraZeneca / Oxford) و Bharat Biotech برای استفاده محدود در موارد اضطراری تأیید شده اند.”

اعلام تصویب هند برای واکسن آکسفورد-آسترا زنکا چند روز پس از آن صورت گرفت که نهادهای نظارتی انگلیس این واکسن را علامت گذاری کردند و گام بزرگی به جلو برای دومین کشور آسیب دیده جهان توسط ویروس کرونا ویروس بود. هند قصد دارد در مرحله اول این واکسن را به 300 میلیون نفر تزریق کند و گسترش آن ممکن است در روزهای آینده آغاز شود.

واکسن Oxford-AstraZeneca ، معروف به Covishield در هند ، توسط محلی توسط موسسه سرم در هند ، بزرگترین تولید کننده واکسن در جهان تولید می شود. این مقدار 40-50 میلیون دوز جمع کرده است و قصد دارد تا ماه ژوئیه 300 میلیون دوز تولید کند. صاحب میلیاردر آن ، Adar Poonavala ، 50 درصد از تولید خود را به هند متعهد شده است. روز یکشنبه ، پونوالا در توییتر گفت که خطرات شرکت او “نتیجه داده است” و واکسن “آماده انتشار” است.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این خبر اختصاص دادید ، “هند استفاده فوری از دو واکسن Covid را به عنوان موارد در حال رشد تأیید می کند” متشکرم. برای دریافت اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار سراسر جهان ، به صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو مراجعه کنید.

مقاله قبلیمهاجران انگلیسی پس از Brexit با سردرگمی پرواز به مادرید را ممنوع کردند
مقاله بعدیدر حالی که پرونده های کوید پرش می کند ، از شورای لیورپول برای قفل ملی درخواست کنید

تونی وینتربرن[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *