نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

همه گیری باعث افزایش فقر و بیماری های روحی در مادرید شده است

[ad_1]

همه گیری باعث افزایش فقر و بیماری های روحی در مادرید شده است
مادرید پس از همه گیری ، جهش بزرگی در فقر و بیماری های روانی را به ثبت رساند – منبع تصویر: توییتر

شورای شهر مادرید مقیاس حیرت انگیز همه گیر را از نظر فقر و بیماری های روحی ، با داده هایی که می تواند به عنوان عالم خرد برای اسپانیا خوانده شود ، نشان داد.

اگرچه اثرات مخرب Covid-19 بر سلامت عمومی و سیستم های پزشکی کاملاً مستند است ، اما با مطالعه اخیر انجام شده ، میزان تأثیر همه گیر بر فقر خانوار و بیماری های روانی برجسته شده است. شورای شهرداری مادرید.

مقامات شهری فاش کردند که هر سومین خانوارها در حال حاضر فقیرتر از قبل از همه گیری هستند ، و 75000 خانه در هنگام تعطیلی درخواست کمک مالی می کنند. 28٪ از آنها قبلاً هرگز از مراقبت های اجتماعی بهره مند نشده اند – این مسئله پدیده “فقر جدید” در اسپانیا ناشی از همه گیری را برجسته می کند.

قبل از همه گیری ، اکثر مقامات مادرید بیش از 65 سال سن درخواست کمک می کردند – اکنون بسیاری از مدعیان جوانان و خانواده هایی هستند که به دلیل اقدامات Covid و جلوگیری از مشکلات مالی ، مشکل مالی دارند. در حالی که پایتخت عمیق ترین تحلیل روند را انجام داده است ، نشانه هایی از بقیه اسپانیا نشان می دهد که مشکلات اجتماعی مشابهی در سراسر کشور در حال ظهور است.

در همین حال ، بیماری همه گیر باعث ایجاد یک بحران بهداشت روان شده است. تعداد افرادی که به دنبال مراقبت های اضطراری روانپزشکی در مادرید هستند از زمان شیوع بیماری سه برابر شده است و جوانان در معرض خطر بیشتری هستند. ترکیبی از اخبار محکومین همه گیری ، انزوای محاصره و احتمال رکود بزرگ به عنوان عوامل افزایش بیماری روانی ذکر شده است.

اسپانیا راهی طولانی برای بهبودی از بیماری همه گیر در پیش رو دارد ، که نه تنها بر هرج و مرج در بهداشت عمومی و زندگی روزمره ، بلکه بر امنیت مالی و بهداشت روانی میلیون ها انسان تأثیر گذاشته است.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله در اخبار “بیماری همه گیر باعث افزایش فقر و بیماری روحی در مادرید می کنید” متشکریم. برای دریافت اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار سراسر جهان ، به صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو مراجعه کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *