نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

همه کلاس ها را در بنیدورم باز کنید

[ad_1]

همه کلاس ها را در بنیدورم باز کنید
همیشه باز: به غیر از سه تعطیلات ملی ، فروشگاه ها مجبور به بستن در بنیدورم نیستند اعتبار عکس: Chisloup

از اواسط ژوئن به بعد ، فروشگاه های بنیدورم هم اکنون می توانند یکشنبه ها و روزهای جشن را باز کنند.

مشاور تجاری ، لورنزو مارتینز ، این اقدام را پس از اعلام این مصوبه که برای چهار سال آینده به قوت خود باقی است ، هفته گذشته در روزنامه رسمی جامعه والنسیا اعلام کرد.

بنیدورم اکنون به عنوان یک منطقه توریستی پرجمعیت (ZGAT) طبقه بندی می شود ، که به گفته مارتینز ، “خبر خوبی” برای این بخش است.

اگر کریسمس یکشنبه و 1 ژانویه سقوط کند ، فقط 9 اکتبر – روز جامعه والنسیا – همچنین 25 یا 26 دسامبر استثنا هستند.


اخبار هفتگی یورو کمپینی را برای کمک به اتحاد مجدد انگلیسی ها در اسپانیا با خانواده و دوستان خود با محدود کردن هزینه تست های PCR انجام می دهد. لطفاً به ما کمک کنید تا دولت انگلستان را متحمل هزینه ها شویم.

لیندا هال

لیندا از 24 سالگی ، کمی بیشتر از 52 سال پیش ، برای زندگی به اسپانیا آمد و شوهرش اسپانیایی است. او از اواسط دهه 1970 نوشتن برای روزنامه های محلی انگلیسی زبان را آغاز کرد و از آن زمان متوقف نشده است! او زندگی اسپانیایی را پشت سر می گذارد ، زندگی که به اعتقاد او هنگام انتقال اخبار به انگلیسی زبانان بسیار حیاتی است و در این راه دو نسخه “اسپانیایی خود را گسترش دهید” منتشر می کند ، به انگلیسی زبان ها کمک می کند تا مهارت های زبان خود را گسترش دهند. او از حضور در تولد اخبار هفتگی یورو در سال 1999 هیجان زده بود و هنوز 22 سال بعد با شور و اشتیاق برای روزنامه می نویسد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *