نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

هلند گزارش می دهد که اولین نوزادی که از ویروس کرونا ویروس مرده است

[ad_1]

هلند گزارش می دهد که اولین نوزادی که از ویروس کرونا ویروس مرده است
اعتبار: تصویر از عاشقانه آدیتیا بر پخش شدن

طبق گزارش موسسه بهداشت و محیط زیست (RIVM) ، NETHERLANDS اولین نوزادی را متأسفانه بر اثر ویروس کرونا که قبلاً به بیماری های دیگری مبتلا شده بود ، فوت کرد.

این فاجعه اولین پرونده مستند در کشور است و RIVM تأکید کرد که آنچه اتفاق افتاده است به معنای این نیست که کودکان در هنگام شیوع بیماری در معرض خطر بیشتری هستند.

به دلایل محرمانه بودن ، RIVM نمی خواهد اطلاعات بیشتری در مورد نوزاد فوت شده ارائه دهد. ثبت نام پسر بودن او را نشان می دهد. سخنگوی این موسسه مرگ را “بسیار ناراحت کننده” خواند.

گوینده نمی تواند بگوید که “رنج عمده” ، همانطور که RIVM اختلالات جدی را می نامد ، کودک از آن رنج می برد. “این یک کودک سالم نبود” ، تمام چیزی بود که می توانست در مورد آن بگوید.

سخنگوی گفت: “مرگ یک کودک به این معنی نیست که کودکان ناگهان در معرض خطر بیشتری برای ویروس کرونا قرار دارند.” “هیچ دلیلی برای ترس از آن وجود ندارد.”

تعداد رسمی عفونت ها در هفته گذشته در هلند به 56440 نفر رسید: 10 هزار مورد کمتر از هفت روز زودتر. 2882 ​​نفر در بیمارستان بستری شدند که 723 نفر آنها در بخش مراقبت های ویژه بودند.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله اختصاص دادید متشکرم “هلند گزارش می دهد اولین نوزادی که از ویروس کرونا رد شده است.” برای اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، به این سایت مراجعه کنید اخبار هفتگی یورو صفحه نخست.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *