نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

هشدار غذایی در اسپانیا برای پنیرهای محبوب صادر شد

[ad_1]

هشدار غذایی در اسپانیا برای پنیرهای محبوب صادر شد
هشدار غذایی در اسپانیا برای پنیر محبوب Credit: Pixabay صادر شد

در اسپانیا ، هشدار غذایی برای پنیرهای محبوب صادر شده است. پس از تشخیص لیستریا ، گروه آسیب دیده نباید مصرف شود.

وزارت بهداشت و خانواده منطقه اعلام کرد که لیستریا مونوسیتوژنز در یک دسته پنیر بز تازه و شیر گاو از Quesos Los Vázquez SL پیدا شده است. این دسته در سویا ، کادیز و هوئلوا اسپانیا توزیع شد.

به گفته شرکت Castilleja del Campo (سویا) ، لیستریا در بسته 250 گرم پنیر با تاریخ انقضا 07.10.21 یافت شد. آنها پروتکل بارگیری محصول را راه اندازی کرده و به مشتریان خود اطلاع داده اند.

هر کسی که این محصول را مصرف کرده و علائم سازگار با لیستریوز را نشان داده است ، مانند استفراغ ، اسهال یا تب ، باید به مرکز بهداشت خود مراجعه کند.

وزیر بهداشت و خانواده منطقه ، عیسیس آگوئر اظهار داشت: “در سیستم نظارت اپیدمیولوژیک و خودکنترلی خود شرکت ، یک دسته پنیر تازه گاو و گوسفند پیدا شد که در 2 اکتبر از 250 گرم گوسفند گاو و گوسفند منقضی می شود. پنیر ، یک دسته که در هوئلوا ، سویا و کادیز در برخی از شهرها به فروش می رسد.

وی توضیح داد که دسته های آسیب دیده از قفسه های فروشگاه حذف شده اند ، اما افزود “در صورت خرید ، از مصرف آن خودداری کنید و آن را به محل خرید برگردانید”.

“همه اینها به عنوان بخشی از کنترل عادی و نظارت اپیدمیولوژیک انجام شده توسط وزارت بهداشت منطقه انجام می شود.

اداره کل بهداشت عمومی و سازمان دارویی اظهار داشت که این محصول در استان کادیز در شهرهای لا الگیدا ، الجسیراس ، لوس باریوس ، کادیز ، لوس کائوس د مکه ، Chiclana de la Frontera ، Chipiona ، Conil de la توزیع شده است. Frontera، Estación Férrea de San Roque، Guadalcacín، Jerez de la Frontera، La Línea de la Concepción، El Palmar de Troya، Palmones، El Puerto de Santa María، Puerto Real، San Fernando، San Roque، Sanlúcar de Barrameda Frontera و Zahora.

در استان هوئلوا ، محصول در شهرهای Aljaraque ، La Antilla ، Ayamonte ، Beas ، Caryaya ، Gibraleón ، Isla Antilla ، Isla Canela ، Isla Cristina ، Lepe ، Moguer ، El Rompido و Trigueros توزیع می شود.

در استان سویل ، در شهرهای Las Cabesas de San Juan ، El Coronil و El Cuervo توزیع می شود.


با تشکر از شما برای خواندن و فراموش نکنید که اخبار هفته نامه یورو را برای همه اخبار محلی و بین المللی فعلی خود بررسی کنید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *