نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

هرج و مرج کوه Cairngorm در حالی که اسکی بازان از سطح 4 به Covid شکست می خورند

[ad_1]

هرج و مرج کوه Cairngorm در حالی که اسکی بازان از سطح 4 به Covid شکست می خورند
هرج و مرج کوه Cairngorm در حالی که اسکی بازان از سطح 4 به Covid شکست می خورند. تصویر: توییتر

CAIRNGORM MOUNTAIN هرج و مرج در حالی که اسکی بازان از سطح 4 سطح Covid کج می شوند ، راه های دسترسی را مسدود می کنند

علاقه مندان به اسکی و سورتمه در جستجوی بارش تازه برف روز شنبه (2 ژانویه) به کوه کرنگورم هجوم آوردند ، ظاهرا وسایل نقلیه همه راه های دسترسی را مسدود کرده اند ، اگرچه پیست اسکی اسکاتلند در سطح 4 است و ظاهرا از روز بوکسینگ مسدود شده است.

بیل لوبان ، یک مشاور محلی ، اظهار داشت: “سوالی که باید بپرسید این است که همه این افراد از کجا آمده اند؟ من مردم را نمی شناسم ، اما بسیار شک دارم که همه آنها محلی هستند. “

به نظر نمی رسد مردم مجبورند برای دسترسی به برف از کوههای قفل شده عبور کنند و از کوه دو مایل بالا بروند و از برف لذت ببرند و اپراتورهای استراحتگاه می گویند تعداد بسیار زیادی در حال آمدن است. از مناطق Tier 3 و 4 در انگلستان ، ظاهراً قوانین سفر ویروس کرونا را نقض می کند.

دانکن فرگوسن ، ساکن گلنمور گفت: “این یک قتل عام بود. من می فهمم که مردم می خواهند بیرون بروند ، اما چرا همه وقت به اینجا می آیند؟ من شخصی را درب من زده که می پرسد جعبه سورتمه کجاست؟ هر محلی می داند که هایفیلد کجاست. ما اینجا یک برف داریم ، بنابراین من طعمه را درک می کنم ، اما مردم خودخواه هستند.

___________________________________________________________

از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله در Kernhorm Mountain Chaos طبق قوانین Covid Level 4 Skiers اختصاص دادید متشکریم.

برای دریافت اخبار روز انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، به صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو مراجعه کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *