نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

هتل دان کارلوس در ماربلا ، خریداری شده توسط یک شرکت سرمایه گذاری کانادایی

[ad_1]

هتل دان کارلوس در ماربلا ، خریداری شده توسط یک شرکت سرمایه گذاری کانادایی
هتل دان کارلوس در ماربلا ، خریداری شده توسط یک شرکت سرمایه گذاری کانادایی. تصویر: ویکی پدیا

HOTEL DON CARLOS در ماربلا به عنوان بخشی از بسته ای از یک شرکت سرمایه گذاری کانادایی خریداری شد

هتل معتبر 5 ستاره Don Carlos Resort & Spa در ماربلا از آنجا خریداری شده است شرکت سرمایه گذاری کانادایی Brookfield Asset Management ، که چهار هتل Selenta Group به ارزش مجموع 440 میلیون یورو را در قراردادی خریداری کرده است که شامل هتل 299 اتاق معروف ماربلا می شود ، که یکی از نمادین ترین هتل های شهر محسوب می شود.

این یک معامله بود که توسط شرکت مشاوره Colliers انجام شد، که اعلام کرد که این معامله “بزرگترین عملیات سرمایه گذاری در هتل است که در طول سال در بازار اسپانیا رسمی شد.”

به عنوان بخشی از تملک املاک توسط گروه سلنتا ، خرید شامل چهار هتل است که همه در موقعیت های درجه یک واقع شده اند و در مجموع 2237 اتاق دارند: Hotel Sofia Barcelona ، a هتل لوکس 5 ستاره Grand با 465 اتاق ، تحت نام تجاری Unbound Collection توسط Hyatt اداره می شود. هتل 4 ستاره Expo در بارسلونا ، که دارای 435 اتاق ؛ و اقامتگاه 5 ستاره Mare Nostrum در تنریف ، با 1037 اتاق

سخنگوی Colliers گفت: “در کل 2،237 اتاق در مکان های درجه یک وجود دارد و توسط گروه سلنتا مدیریت خواهند شد.” “حرکت بروکفیلد به آن اجازه می دهد تا مجموعه ای از دارایی های با کیفیت در مقاصد اصلی گردشگری اسپانیا و همچنین یک پلت فرم مدیریتی تلفیقی را که می تواند برنامه رشد خود را در اسپانیا توسعه دهد ، به دست آورد.”

مشاور تأیید کرد: ماه جولای برای سرمایه گذاری در هتل ها “تاریخی” است. وی ادامه داد: سرمایه گذاران به فعالیت خود در بازار اسپانیا ادامه می دهند و در پایان ماه جولای سرمایه گذاری در هتل های انباشته شده در طول سال بالغ بر 2،000 میلیون یورو بود. تنها در ماه جولای ، دارایی هایی به ارزش بیش از 880 میلیون یورو معامله شد که تقریباً 45 درصد از کل مبلغ تحقق یافته در سال 2021 را تشکیل می دهد. “

به گفته Colliers ، دارایی های اصلی در مقاصد گردشگری درجه یک – اعم از شهری و تعطیلات – همچنان شخصیت های اصلی هستند: “همانطور که در گزارش خود درباره سرمایه گذاری در هتل ها برای نیمه اول سال 2021 انتظار داشتیم ، این موارد نشان داده اند که از نقدینگی بالایی برخوردارند و فروش را با حداقل تخفیف در مقایسه با برآوردهای قبل از کووید مجاز می دانند. ” laopiniondemalaga.es.

___________________________________________________________

با تشکر از شما برای خواندن ، و فراموش نکنید که اخبار هفته نامه یورو را برای همه اخبار محلی و بین المللی فعلی خود بررسی کنید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *