نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

نیل یانگ 50 درصد از کل آهنگ خود را به بیش از 150 میلیون یورو می فروشد

[ad_1]

نیل یانگ 50٪ از کل فهرست آهنگ Nine Figure Sum خود را به فروش می رساند
نیل یانگ 50 درصد از کل تصویر کاتالوگ آهنگ Nine Figure Sum خود را به فروش می رساند: ویکی مدیا

نیل یانگ 50٪ از کل کاتالوگ آهنگ های هیپنوتیزم خود را می فروشد.

نیل یانگ ، خواننده و ترانه سرای آمریکایی-کانادایی نیمی از حقوق فهرست آهنگ های Hipgnosis خود را فروخته است و در همان هفته ناشر کاتالوگ های لیندسی باکینگهام ، گیتاریست سابق Fleetwood Mac و جیمی یووین فوق العاده تهیه کننده را به دست آورد.

این معامله شامل کل کاتالوگ یانگ از 1180 ترانه است که Hipgnosis در ازای دریافت مبلغی نامشخص که بیش از 9 رقم است ، بیش از 50٪ حق چاپ و درآمد جهان را از فهرست دریافت می کند.

صندوق آهنگ های Hipgnosis در سال 2018 توسط مرک مرکوریادیس تاسیس شد که پیش از این مدیریت هنرمندانی از جمله التون جان ، گانز N ‘Roses و بیانسه را بر عهده داشت. در ماه دسامبر ، پس از ورود این شرکت در بورس اوراق بهادار لندن در سال 2018 ، وی اعلام کرد که ارزش بازار این شرکت به 1.25 میلیارد پوند انگلیس رسیده است. در شش ماه اول سال 2020 ، این شرکت 50 میلیون پوند درآمد کسب کرد که دو برابر درآمد برای مدت مشابه در سال 2019 است.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این خبر اختصاص دادید متشکرم: “نیل یانگ 50 درصد از کل آهنگ خود را به بیش از 150 میلیون یورو می فروشد.” برای اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، به این سایت مراجعه کنید صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *