نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

نوجوان به جرم سرقت اسلحه در ال اگیدو ، المریا دستگیر شد

[ad_1]

نوجوان به جرم سرقت اسلحه در ال اگیدو ، المریا دستگیر شد
نوجوانی که به اتهام سرقت با سلاح گرم در وام ال اژیدو در آلمریا دستگیر شد: پلیس ملی

یک نوجوان به جرم سرقت اسلحه در ال اژیدو ، آلمریا دستگیر شد.

یک نوجوان به جرم سرقت اسلحه در ال اژیدو ، آلمریای اسپانیا دستگیر شد.

این سرقت در تاریخ 23 آوریل در سانتا ماریا دل آگویلا در یک کافه رخ داد ، جایی که نوجوان اسلحه را بیرون کشید و کافه را سرقت کرد. اعتقاد بر این است که وی پس از تهدید مقامات با حدود 800 یورو از محل متواری شده است.

این دستگیری توسط افسران پلیس ملی انجام شد. در تاریخ 23 آوریل ، حدود ساعت 2:30 بعد از ظهر ، پسری 16 ساله ، ساکن سانتا ماریا دل آگویلا در ال ایجیدو ، آلمریا ، قبل از درخواست پول وارد کافه شد که فریاد زد: “این یک سرقت است”. “سپس او اسلحه ای را از جیب ژاکت خود بیرون آورد و همه را در کافه تهدید کرد.

صاحب کافه تمام پولی را که در این دفترچه نگهداری می کرد به نوجوان داد که مبلغ آن در حدود 700 یا 800 یورو بود. همانطور که گزارش شده است Almeria 360.

پلیس ملی ال اگیدو به زودی تحقیقات را آغاز کرد و این نوجوان را پیدا کرد. مشخص شد که این نوجوان یک خردسال 16 ساله است که ساکن سانتا ماریا دل آگویلا بوده است.

پلیس در خانه جستجو کرد و یک اسلحه کمربند 9 میلی متری Ekol Major را که در سرقت داخل اتاق نوجوانان از نیروهای پلیس El Ejido استفاده شده بود ، پیدا کرد. آنها همچنین دو کارتریج پیدا کردند. پلیس 450 یورو را تصور کرد که گمان می رود ناشی از یک سرقت باشد.

پلیس ملی نوجوانی را به جرم سرقت با خشونت و نگهداری غیرقانونی سلاح دستگیر کرد. این پرونده توسط دادستانی نوجوانان در آلمریا در حال رسیدگی است.


اخبار هفتگی یورو در حال تلاش برای کمک به متحد کردن مجدد انگلیسی ها در اسپانیا با خانواده و دوستان خود با کاهش هزینه های آزمایش سفر PCR است. لطفاً به ما كمك كنید تا دولت را برای محدود كردن هزینه ها در http://www.euroweeklynews.com/2021/04/16/ewn- قهرمانان- حقوق-بریتانیا-در-اسپانیا-برای-دیدن-افراد-محبوب- از نو /

الکس گلن خبرنگار بزرگترین روزنامه اسپانیایی زبان اسپانیا ، اخبار هفتگی یورو است. او پیش از این به مدت 15 سال در NHS کار می کرد تا اینکه در سال 2018 به اسپانیا نقل مکان کرد. او عاشق سبک زندگی ، زبان و فرهنگ اسپانیایی است و چندین سال را برای یادگیری زبان اسپانیایی صرف کرد تا قبل از مهاجرت به اسپانیا برای کیفیت بهتر زندگی. وی در کوههای آلمریا ، جایی که دوست دارد در جامعه ای روستایی که ترکیبی از مهاجران و اسپانیایی ها دارد ، پناه گرفته است. در اوقات فراغت ، او از پیاده روی ، خواندن و کاوش در منطقه ای که در آن زندگی می کند لذت می برد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *