نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

نمایشگاه هنرهای هنری اولیوا

[ad_1]

نمایشگاه هنرهای هنری اولیوا
نمایشگاه OLIVA: فرصتی برای خرید و مشاهده آثار هنری و صنایع دستی عکس: آماتا

اوضاع کوید به حدی بهبود یافت که اولیوا تصمیم گرفت جشن و جشن سنتی خود را جشن بگیرد.

این رویداد بین 18 تا 20 ژوئن در چهار منطقه مختلف برای جلوگیری از اجتماعات بزرگ برگزار می شود ، با Avenida de Lluis Vives مخصوص نمایشگاه هنر و صنایع دستی است که جمعه 18 ژوئن از ساعت 17:00 افتتاح می شود.

انتظار می رود 30 صنعتگر غرفه های خود را در منطقه مقابل بازار تحت پوشش شهرداری مرکادو برپا کنند.

شنبه ، 19 ژوئن و یکشنبه 20 ژوئن ، نمایشگاه از 11:00 تا 14:00 و بین 17:00 تا 22:00 باز خواهد بود ، اگرچه در روز آخر کمی زودتر بسته می شود.

کنسرت ها ، نمایش ها ، فعالیت های کودکان و نمایشگاه کتاب و ادبیات در Paseo de Jaume I ، Parc de la Estacion و Centro Polivalente برگزار می شود.

اولیوا ناوارو ، مشاور اولیویا فیستاس ، از آماتا خواست تا یک نمایشگاه صنایع دستی ترتیب دهد ، زیرا انجمن صنایع دستی تضمین می کند که فقط صنایع دستی اصلی ساخته شده توسط شرکت کنندگان به فروش می رسد.

لیندا از 24 سالگی ، کمی بیشتر از 52 سال پیش ، برای زندگی به اسپانیا آمد و شوهرش اسپانیایی است. او از اواسط دهه 70 شروع به نوشتن برای روزنامه های محلی به زبان انگلیسی کرد و از آن زمان متوقف نشده است! او زندگی اسپانیایی را پشت سر می گذارد ، که به اعتقاد او هنگام انتقال اخبار به انگلیسی زبان ها بسیار حیاتی است و در این راه دو نسخه “اسپانیایی خود را گسترش دهید” منتشر می کند ، به انگلیسی زبان ها کمک می کند مهارت های زبان خود را گسترش دهند. او از حضور در تولد اخبار هفتگی یورو در سال 1999 هیجان زده بود و هنوز 22 سال بعد با شور و اشتیاق برای روزنامه می نویسد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *