نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

نقطه سیاه از پورتو بلانکو

[ad_1]

نقطه سیاه پوئرتو بلانکو
پوئرتو بلانکو: شهردار کالپ و مشاوران در مارینا در دسامبر گذشته عکس: تالار شهر کالپ

قایق های TEN در حال حاضر از بندر رسمی پورتو بلانکو در کالپ استفاده می کنند.

علیرغم نبود امنیت یا هوشیاری ، انجمن فرهنگی و زیست محیطی Calpe (ACEC) در رسانه های اسپانیایی شکایت کرده است که معمولاً روزانه 20 هواپیمای مسافربری را وارد می کنند.

ACEC گفت صاحبان قایق ها ، با تشویق کمبود هزینه ، اکنون در آنجا لنگر انداخته و از اسلایدر قدیمی برای سوار شدن و پیاده شدن استفاده می کنند. این انجمن همچنین اظهار داشت که دیدن نوجوانان در آب پاشیده می شود.

دولت منطقه ای پورتو بلانکو را در سال 2016 تعطیل کرد و مدعی شد که امتیاز دهنده سابق تفریحگاه دریایی به مفاد قرارداد خود عمل نکرده است.

سپس جنرالیت دستور داد همه قایق های لنگر خورده در آنجا برداشته شوند ، به این دلیل که دیگر نمی توان ایمنی آنها را به دلیل عدم نگهداری و “خرابی عمومی” تضمین کرد.

در همین حال ، قایق ها بازگشته اند و به گفته ACEC ، دریاچه همزمان با زباله و زباله پر می شود.

سال گذشته ، بخش خدمات عمومی منطقه ای امتیاز جدیدی را به شرکتی اعطا کرد که باید 5 میلیون یورو برای بازسازی بندر قبل از تابستان آینده هزینه کند.

کار تازه شروع شده است و ساکنان عصبانی در این بین حداقل راه حل موقت می خواهند.

لیندا در 24 سالگی ، کمی بیشتر از 52 سال پیش ، برای زندگی به اسپانیا آمد و شوهرش اسپانیایی است. او نوشتن برای روزنامه های محلی به زبان انگلیسی را در اواسط دهه 70 آغاز کرد و از آن زمان متوقف نشده است! او زندگی اسپانیایی را انجام می دهد که معتقد است برای انتقال اخبار به افراد انگلیسی زبان بسیار مهم است و در طول راه دو نسخه از “گسترش اسپانیایی خود” را منتشر کرده است ، که به انگلیسی زبانان کمک می کند تا مهارت های زبانی خود را گسترش دهند. او از حضور در مراسم تولد یورو ویکلی نیوز در سال 1999 هیجان زده بود و هنوز 22 سال بعد با اشتیاق برای روزنامه می نویسد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *