نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

نخست وزیر پس از حمله از پسر اوتیستیک دفاع می کند

[ad_1]

نخست وزیر از اوتیسم دفاع می کند
خزه

نخست وزیر اسپانیا خود را در دفاع از پسری اوتیسمی که به طرز وحشیانه ای مورد حمله قرار گرفت اعلام کرد.

این مرد جوان پس از هل دادن او به گوشه ای ، حمله به وی و سرقت تلفن و جواهرات وی در بارسلونا در منطقه قوطی های باتلو مورد حمله قرار گرفت.

او بعداً گریخت و کاملاً در مضیقه بود.

ماس ، پلیس خودمختار بارسلونا ، در حال تحقیق درباره این حادثه است. معلوم می شود که مردی برای این حمله خود را به پلیس معرفی کرد ، این حمله در شبکه های اجتماعی گسترده شد.

نخست وزیر پدرو سانچز در شبکه های اجتماعی نوشت که او از این مرد جوان حمایت کرد. وی گفت كه به عنوان پدر من از چنین جنایاتی خشمگین هستم ، پسران و دختران ما لیاقت بیشتری دارند. ما باید این عمل شنیع و اقدامات بعدی را محکوم کنیم و او ادامه داد که از پسر و خانواده اش حمایت می کند ، علاوه بر این نیازی به سکوت با این نوع حملات نیست ، ما با عاملانی برخورد خواهیم کرد که می توانید در خارج از آنها صحبت کنید.

مهاجمان مورد اعتماد بودند فقط برای خود کودکان و احتمالاً مهاجرانی در اسپانیا با سن در گروه سنی 12 تا 17 سال آنها ، البته قربانی اوتیسم 13 ساله است.

این ویدئو در شبکه های اجتماعی بیش از 3،500،000 (سه و نیم میلیون) بار مشاهده شده است.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این خبر اختصاص دادید ، “نخست وزیر بعد از حمله از اوتیستیک دفاع می کند” متشکرم. برای دریافت اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار سراسر جهان ، به صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو مراجعه کنید[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *