نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

نخست وزیر پرتغال کشور را به مدت یک ماه بست

[ad_1]

نخست وزیر پرتغال کشور را به مدت یک ماه بست
نخست وزیر پرتغال کشور را به مدت یک ماه بست. تصویر: sic

نخست وزیر پرتغال از 15 ژانویه به مدت یک ماه کشور را مسدود کرده است

آنتونیو کوستا ، نخست وزیر پرتغال ، امروز (چهارشنبه) اقدامات جدیدی را برای تعطیلی عمومی کل کشور اعلام کرد که از ساعت 00:00 جمعه 15 ژانویه با اعلام فرمان وضعیت اضطراری ریاست جمهوری اعمال می شود. اقدامات برای جلوگیری از شیوع بیماری همه گیر covid-19 در پرتغال به مدت یک ماه ادامه خواهد داشت.

نخست وزیر در ابتدای سخنان خود تأکید کرد که این زمانی است که “ما باید متحد شویم تا همه گیری را متوقف کنیم و ما باید مانند ماه مارس و آوریل 2019 به تعهد بازداشت اجباری برگردیم.”

آقای کوستا گفت که مدارس ، کلیساها ، داروخانه ها و دندانپزشکان حق باز ماندن دارند ، فروشگاه های مواد غذایی و سوپرمارکت ها اما با فضای محدود باز خواهند ماند و لیگ فوتبال پرتغال ادامه خواهد داشت.

رستوران ها و کافه ها می توانند باز شوند ، اما فقط برای تحویل در خانه یا تحویل در خانه کار می کنند. مغازه ها ، آرایشگاه ها ، سالن های ورزشی ، سالن های عمومی و ساختمانهای فرهنگی تعطیل خواهند شد ، اما دادگاه ها باز خواهد بود.

ورزش در فضای باز نیز مجاز است ، به شرطی که تنها باشید و تأکید شده است که جریمه کسانی که قانون را نقض می کنند ، از جمله عدم استفاده از ماسک در جاده های عمومی ، دو برابر می شود.

______________________________________________

از اینکه وقت خود را برای خواندن این خبر اختصاص دادید “نخست وزیر پرتغال کشور را ظرف یک ماه قفل می کند” متشکرم.

برای دریافت اخبار روز انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، به صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو مراجعه کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *