نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

نخست وزیر سابق ایتالیا سیلویو برلوسکونی در بیمارستان بستری شده است

[ad_1]

نخست وزیر سابق ایتالیا سیلویو برلوسکونی در بیمارستان بستری شده است
اعتبار: سیلویو برلوسکونی EWN

نخست وزیر اسبق ایتالیا سیلویو برلوسکونی پس از اینکه دچار مشکل قلبی شده بود ، برای معاینه قلبی اورژانسی در مرکز موناکو بستری شد.

این خبر را آلبرتو زانگریلو ، پزشک عمومی بنیانگذار Forza Italia تأیید کرد ، وی گفت که “او روز دوشنبه شخصاً به ملاقات سیلویو برلوسکونی رفت” ، وی به خبرگزاری ها گفت ، “و پس از بازدید از او ، من ترتیب بستری اضطراری در مرکز قلب را دادم. در شاهنشاهی موناکو ، زیرا من برخورد با حمل و نقل به ایتالیا را منطقی نمی دانستم.

برلوسکونی 84 ساله در جنوب فرانسه ، در Chateaun-euf-de Grasse ، Valbon ، حدود 35 کیلومتری نیس ، در خانه دخترش مارینا بود. طبق مرکز مطبوعاتی Forza Italia ، برلوسکونی باید “ظرف چند روز” به خانه بازگردد. آنتونیو تاجانی معاون رئیس حزب توضیح داد که او را “در مورد راه حل خروج از بحران” آگاه می کند: “من معتقدم که در عصر او خودش می شنود Salvini و Meloni در حال ارزیابی بحران هستند.”

در سپتامبر سال گذشته ، آزمایش برلوسکونی از نظر ویروس Sars-CoV-2 مثبت بود و علائم Covid-19 ، از جمله ذات الریه دو طرفه را نشان داد. هنگام ترک بیمارستان ، برلوسکونی در مورد این بیماری به عنوان نبردی بسیار دشوار صحبت کرد ، وی گفت که از فرزندان و نوه های خود رنج برده است و بیماران را به “رها کردن” دعوت کرد.

نخست وزیر پیشین ایتالیا پس از شکست دادن کوید در سپتامبر ، در 30 نوامبر دوباره عود کرد.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله خبری “نخست وزیر سابق ایتالیا سیلویو برلوسکونی در بیمارستان بستری شده است” متشکریم. برای اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، به این سایت مراجعه کنید اخبار هفتگی یورو صفحه نخست.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *