نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

میلیاردر چینی پس از انتقاد از رژیم ناپدید می شود

[ad_1]

میلیاردر چینی پس از انتقاد از رژیم ناپدید می شود
جک ما ، بنیانگذار بازار آنلاین علی بابا ، یکی از ثروتمندترین افراد در چین است – منبع تصویر: ویکی مدیا

JACK MA ، یکی از ثروتمندترین افراد چین ، پس از انتقاد از دولت این کشور ناپدید شد.

میلیاردر ثروت خود را به عنوان یک بنیاد به دست آورد علی بابا، یکی از بزرگترین بازارهای آنلاین آسیا. وی با دارایی خالص بیش از 35 میلیارد پوند انگلیس ، یکی از ثروتمندترین بازرگانان چین در رژیمی است که در آن ثروتمندان و افراد موفق اغلب مجبور به همکاری با حزب کمونیست حاکم چین هستند.

ما اخیراً از سمت خود به عنوان قاضی قهرمانان تجارت آفریقا ناپدید شد – شبیه لبه اژدها در انگلیس. عکس او از وب سایت نمایش محبوب حذف شد و سرمایه دار از تمام مواد تبلیغاتی ویدیویی بریده شد.

سخنگوی علی بابا گفت: ما به دلیل “درگیری برنامه ریزی شده” دیگر نمی تواند عضو هیئت داوران نمایش باشد ، اگرچه بسیاری معتقدند ناپدید شدن میلیاردر از زندگی عمومی با دیدگاه های صریح و فزاینده او علیه دولت C ارتباط دارد. سینپین

در ماه مارس ، رن جیتسیانگ ، سرمایه دار بزرگ دارایی پس از توصیف نخست وزیر خود به عنوان “دلقک” به دلیل پاسخ وی به بیماری همه گیر ویروس کرونا ، به اتهام فساد به 18 سال زندان محکوم شد. بسیاری از تحلیلگران بر این باورند که رژیم چین با آرا diss مخالف در نخبگان تجاری خود که ممکن است هدف نهایی جک ما باشد ، سرکوب کرده است.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله ، “میلیاردر چینی پس از انتقاد از رژیم ناپدید می شود” متشکریم. برای دریافت اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار سراسر جهان ، به صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو مراجعه کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *