نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

میرا فورلان بازیگر “گمشده” و “بابل 5” در 65 ٪٪ درگذشت

[ad_1]

میرا فورلان
میرا فورلان “گمشده” و “بابل 5” این بازیگر در سن 65 سالگی درگذشت تصویر: you tube

MIRA FURLAN بازیگر “گمشده” و “بابل 5” پس از یک بیماری کوتاه در 65 سالگی درگذشت

تیم او در حساب رسمی توئیتر خود اعلام کرد ، میرا فورلان ، بازیگر مشهور با بازی در برنامه های تلویزیونی “بابل 5” و “گمشده” پس از مدتی وخیم شدن در سلامتی ، در 65 سالگی در خانه خود در لس آنجلس درگذشت. که شامل تاریخ تولد و مرگ او بود ، همراه با تصویری از میرا که می خندد.

به نقل از این بازیگر زن آمده است: “من به ستاره ها نگاه می کنم. شب روشن است و راه شیری بسیار نزدیک به نظر می رسد. من به زودی به آنجا خواهم رفت … نمی ترسم “.

میرا در نمایش تلویزیونی مشهور علمی تخیلی Babylon 5 در سال 1990 بازی کرد و پنج فصل را به عنوان دلن سپری کرد تا آخرین سریال در سال 1998 ، فقط دو سال پس از انتقال از یوگسلاوی به ایالات متحده ، این نقش را برنده شد.

سپس ، در سال 2004 ، او در سریال تلویزیونی فاکس گمشده در نقش دانیل روسو انتخاب شد ، که در 25 قسمت بین سالهای 2004 و 2010 ظاهر شد و پس از خبر مرگ او ، جی مایکل استراچینسکی ، خالق بابل 5 ، درگذشت وی را در توییتر تسلیت گفت. ، با احترام لمس كننده.

وی می نویسد: “این شب بسیار غم انگیز است ، زیرا دوست و رفیق ما در مسیری قدم گذاشته بودند که نمی توانستیم به آن برسیم. اما مثل همه چیز ، ما به موقع به او می رسیم و معتقدم که او داستان های زیادی برای ما خواهد داشت و نقش های جدید زیادی خواهد داشت.

استراچینسکی اضافه کرد: میرا زنی خوب و مهربان بود ، مجری فوق العاده با استعدادی و دوست همه بازیگران و خدمه فیلم Babylon 5 و همه ما غرق در اخبار هستیم.

وی در پایان گفت: “اعضای بازیگری که وی به ویژه با آنها نزدیک بود ، زیرا در پایان نمایش او برای پردازش این لحظه به مکانی احتیاج دارد ، بنابراین لطفاً مراقب باشید اگر مدتی واکنش نشان ندادند. ما این راه را بیش از حد زیاد رفته ایم و این فقط دشوارتر می شود. “

_______________________________________________

از اینکه وقت خود را برای خواندن این خبر اختصاص دادید متشکرم ، “بازیگر میرا فورلان گمشده و بابل 5 در 65 سالگی می میرد.”

برای اخبار روز بیشتر انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، از صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو دیدن کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *