نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

موسیقی زنده و چشیدن شراب

[ad_1]

موسیقی زنده و چشیدن شراب
میزگردهای تابستانی: چشیدن شراب های محلی و گوش دادن به موسیقی محلی اعتبار عکس: melicatesen.com

مجموعه ای از کنسرت ها مزه شراب در شرابخانه های مارینا آلتا و بهترین موسیقی زنده این تابستان را ترکیب می کند.

مهمانی های جلسات سه ساعته که چهارشنبه از اواخر ژوئن تا اوایل آگوست برگزار می شود ، حداکثر به 25 نفر محدود می شود و هزینه آن برای هر نفر 49 یورو است.

اولین کنسرت برای 23 ژوئن برنامه ریزی شده است و در Casa Agricola Pepe Mendoza در Lliber با موسیقی جاز توسط گروه موسیقی چهارگانه Enric Peidro برگزار می شود.

30 ژوئن Blues توسط Sarah G. و Ramblin Matt را در Les Freses در Jesus Pobre می بیند.

جزئیات بیشتر در مورد برنامه های ژوئیه و آگوست در اینجا موجود است www.melicatesen.com سایت اینترنتی.


اخبار هفتگی یورو کمپینی را برای کمک به اتحاد مجدد انگلیسی ها در اسپانیا با خانواده و دوستان خود با محدود کردن هزینه تست های PCR انجام می دهد. لطفاً به ما کمک کنید تا از دولت انگلستان بخواهیم هزینه های خود را محدود کند

لیندا هال

لیندا از 24 سالگی ، کمی بیشتر از 52 سال پیش ، برای زندگی به اسپانیا آمد و شوهرش اسپانیایی است. او از اواسط دهه 1970 نوشتن برای روزنامه های محلی انگلیسی زبان را آغاز کرد و از آن زمان متوقف نشده است! او زندگی اسپانیایی را پشت سر می گذارد ، که به اعتقاد او هنگام انتقال اخبار به انگلیسی زبان ها بسیار حیاتی است و در این راه دو نسخه “اسپانیایی خود را گسترش دهید” منتشر می کند ، به انگلیسی زبان ها کمک می کند تا مهارت های زبان خود را گسترش دهند. او از حضور در تولد اخبار هفتگی یورو در سال 1999 هیجان زده بود و هنوز 22 سال بعد با شور و اشتیاق برای روزنامه می نویسد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *