نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

موسسه خیریه حیوانات از قانون جدید سرقت حیوانات خانگی تمجید می کند

[ad_1]

موسسه خیریه حیوانات قانون جدید سرقت حیوانات خانگی را تحسین می کند
موسسه خیریه حیوانات از قانون جدید سرقت حیوانات خانگی تمجید می کند. تصویر: Dogs Trust

پس از افزایش گزارش شده حیوانات خانگی دزدیده شده در طول همه گیری ، انتظار می رود جرم جدیدی از سرقت حیوانات خانگی تحت برنامه های دولت برای جلوگیری از سرقت حیوانات خانگی معرفی شود.

قانون جدید در مورد سرقت حیوانات خانگی ، رفاه حیوانات را به رسمیت می شناسد و ارزش حیوانات خانگی بیشتر از دارایی آنها است.

کلر کالدر ، سرپرست امور عمومی ، گفت: “ما از معرفی جنایت جدید آدم ربایی حیوان خانگی ، که به عنوان یکی از توصیه های کلیدی امروز توسط گروه کاری دولت برای سرقت حیوانات خانگی اعلام شد ، هیجان زده هستیم. سگهای ما نقش بسیار بزرگ و مهمی در زندگی ما دارند ، اما متأسفانه بسیاری از آنها هر ساله به سرقت می روند ، که کاملاً دلخراش است. هر اقدامی برای رسیدگی فوری به این مشکل فزاینده گامی در جهت درست است. “

“جنایت خاص ربودن حیوانات خانگی به دادگاه ها اجازه می دهد در مواردی که حیوان خانگی به سرقت می رود مجازات های سخت تری را اعمال کنند. احکام فعلی کمک چندانی به سارقان نمی کند و بر اساس ارزش پولی سگ تعیین می شود ، به این معنی که مرتکبین اغلب جریمه می شوند که نشان دهنده تأثیر احساسی و ضربه های سرقت سگ بر خانواده های آسیب دیده نیست.

وی اظهار داشت: امیدواریم توصیه های ارائه شده توسط گروه کاری در زمینه سرقت حیوانات خانگی منجر به افزایش مجازات ها شود که به عنوان بازدارنده ای بیشتر برای کسانی که مرتکب این جنایات هولناک می شوند ، از سگهای بیشتر در برابر آسیب محافظت می کند و در نهایت به آنها پایان می دهد. رنج مالکان هنگامی که حیوانات خانگی آنها بی رحمانه از آنها گرفته می شود. “


با تشکر از شما برای خواندن و فراموش نکنید که اخبار هفته نامه یورو را برای همه اخبار محلی و بین المللی فعلی خود بررسی کنید.

لورا از یک شهر ساحلی کوچک در شمال ولز است و همچنین در لیورپول و منچستر زندگی کرده است ، جایی که ادبیات انگلیسی را مطالعه کرده و در رسانه های اجتماعی و بازاریابی کار کرده است. لورا در آگوست سال گذشته برای آموزش زبان انگلیسی به ساراگوسا نقل مکان کرد ، اما پس از غیبت در ساحل ، تصمیم گرفت برای لذت بردن از آفتاب و دریا به Nerja زیبا حرکت کند. لورا علاقه زیادی به حیوانات ، فیلم ها ، فعالیت های فضای باز ، نوشتن و محیط دارد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *