نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

مهاجم خطرناک که هنوز در منطقه Costa del Sol آزاد است

[ad_1]

مظنون به اسیدپاشی است
عکس مظنون منتشر شده توسط تالار شهر کازابرمزه

مرد متهم به تعرض به دوست دختر سابق و دوست پسرش با اسید در کارتاما ، مالاگا در روز سه شنبه (12 ژانویه) از طرف خوزه آرکادیو Dieng Nafoar 26 ساله مظنون است که هنوز در Costa del Sol است ، به احتمال زیاد در اطراف ماربلا

هر کسی که آن را مشاهده کرده یا اطلاعاتی دارد باید با آن تماس بگیرد پلیس ملی در 091، گارد مدنی در 062 یا هر یک از نیروهای پلیس محلی آنها.

وی آخرین بار پس از تعقیب و گریز با سرعت بالا که شامل پلیس ملی ، پلیس غیرنظامی و پلیس محلی بود ، دیده شد ، زمانی که او فولکس واگن گلف خاکستری تیره خود را در میگاس ، در خروجی بزرگراه ، نزدیک قبرستان مسلمانان در لاس لاگوناس رها کرد.

اعتقاد بر این است که او اکنون در اتومبیل دیگری ، احتمالاً فورد فوکوس ، در ماربلا به سرقت رفته است و پلیس معتقد است که او هنوز در منطقه است زیرا دوستان و اقوام خود را در منطقه Mijas و Fuengirola دارد و همچنین در ماربلا ، جایی که او قبلاً به زن دیگری ، مادر فرزندش حمله کرده بود.

حمله وی باعث شد که دوست دختر سابق وی در بیمارستان با سوختگی بیش از 60 درصد بدن وی در شرایط وخیمی قرار داشته باشد و وی بسیار خطرناک قلمداد می شود. مقامات از هر کسی که متوجه او شده است خواستند که به او نزدیک نشود یا سعی در بازداشت او نداشته باشد ، بلکه بلافاصله با آنها تماس بگیرد.

مظنون که دارای سوابق کیفری زیادی است ، از محاصره Melilla در اسپانیا در شمال آفریقا است و همچنین هامین یا ملقب به “ال ملیرو” است.

گاردیا مدنی در جستجوی یک جنایتکار خطرناک مظنون به اسیدپاشی است
عکس مظنون توسط تالار شهر کازابرمزه منتشر شده است

از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله ، “مهاجم خطرناک هنوز در کوستا دل سل آزاد است” متشکریم. برای دریافت اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار سراسر جهان ، به صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو مراجعه کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *