نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

مهاجران تلاش می کنند تا در 3 روز در درگیری دوم وارد شهر اسپانیا شوند

[ad_1]

مهاجران تلاش می کنند تا در 3 روز در درگیری دوم وارد شهر اسپانیا شوند
مهاجران تلاش می کنند تا در 3 روز در درگیری دوم وارد شهر اسپانیا شوند. تصویر: wikimedia

شب گذشته ، 13 ژوئیه ، بیش از 100 مرد آفریقایی سعی کردند از یک حصار مرزی بالا عبور کنند و وارد خاک اسپانیا در آفریقای شمالی شوند.

بیش از 100 مرد آفریقایی هنگام تلاش برای شکستن دیوار مرزی بلند و ورود به یک قلمرو کوچک اسپانیا در شمال آفریقا ، از چنگ زدن و سنگ پرتاب به سمت افسران پلیس استفاده کردند.

پلیس امروز صبح چهارشنبه (14 ژوئیه) گفت که در این حادثه دو افسر پلیس اسپانیا زخمی شدند. به گفته مقامات اسپانیایی ، این دومین تلاش سه روزه مهاجران از جنوب صحرای آفریقا است که سعی کرده اند به ملیلا وارد شوند.

مقامات گفتند که این گروه همچنین سعی کرد از تیرها و چوب ها در تلاش برای فرود در خاک اسپانیا استفاده کند ، همچنین امنیت مراکش نیز به جلوگیری از حمله کمک کرد.

طبق ABC ، در طی این حادثه حدود 20 نفر از مهاجران موفق به ورود به ملیلا شدند. آنها از نظر Covid در یک مرکز درمانی مهاجر محلی آزمایش شدند و همچنان در قرنطینه باقی مانده اند.

از ماه مه که بیش از 10 هزار نفر از مراکش وارد سوتا شدند ، تنش ها بین دو کشور در حال ایجاد است. “هیچ هماهنگی وجود ندارد. اطلاعات بین دو کشور جریان ندارد. “

همچنین اخیراً گزارش شده است كه در شش ماه نخست سال جاری ، نزدیك به 2100 مهاجر در تلاش برای رسیدن به اسپانیا جان خود را از دست داده اند.

به گفته سازمان غیردولتی Caminando Fronteras (مرزهای در حال راه رفتن) ، تعداد کشته شدگان نزدیک به آمار سال 2020 است.


از شما برای خواندن تشکر می کنیم ، و حتما اخبار هفته هفته را برای همه اخبار محلی و بین المللی خود بررسی کنید.

لورا از یک شهر کوچک ساحلی در شمال ولز است و همچنین در لیورپول و منچستر زندگی کرده است ، و در آنجا ادبیات انگلیسی خوانده و در شبکه های اجتماعی و بازاریابی کار کرده است. لورا در اوت سال گذشته برای تدریس زبان انگلیسی به ساراگوزا نقل مکان کرد ، اما پس از از دست دادن ساحل ، تصمیم گرفت برای لذت بردن از خورشید و دریا به نرجا زیبا برود. لورا علاقه زیادی به حیوانات ، فیلم ها ، فعالیت های فضای باز ، نویسندگی و محیط دارد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *