نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

“من یک مشهور هستم” به قلعه گوریچ در ولز بازخواهد گشت

[ad_1]

“من یک سلبریتی هستم” به قلعه گوریچ در ولز بازخواهد گشت. تصویر: ITV Media

من از اینجا می خرم ممکن است برای دومین سال در ولز برگزار شود ، زیرا استرالیا اعلام کرده است که مرزهای خود را در سال 2021 بازگشایی نخواهد کرد.

من یک فرد مشهور هستم ، مرا بیرون کن از اینجا می تواند برای دومین سال در ولز برگزار شود ، زیرا استرالیا اعلام کرد که مرزهای خود را در سال 2021 بازگشایی نخواهد کرد ، روزنامه های انگلیس گزارش می دهند. واقعیت نمایشی محبوب ITV سال گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا در قلعه گوریچ برگزار شد و افراد مشهور به جای تبار استرالیایی در خرابه های قدیمی ولز رقابت می کردند.

با امید به اینکه مشاهیر و مجریان مورچه و دسامبر امسال به استرالیا بازگردند ، این نخست وزیر نخست وزیر استرالیا با اعلام اینکه این کشور “اشتهایی” برای استقبال از گردشگران ندارد ، منتفی است.

وی همچنین گفت که معتقد است استرالیایی ها اگر منجر به محاصره بیشتر در این کشور شود ، خطر بازگشت گردشگران را نمی خواهند و در یک پست فیس بوکی گفت که آنها “فقط در مواردی که انجام چنین کاری ایمن باشد” مرزها را باز می کنند. “

طبق برنامه بودجه استرالیا: “انتظار می رود سفرهای بین المللی تا اواسط سال 2022 کم باشد و پس از آن بهبود تدریجی گردشگری انتظار می رود.”

یک منبع گفت: “من یک شخص مشهور هستم که امسال اتفاق می افتد ، این فقط یک مورد تصمیم گیری در مورد مکان است.”

تابستان امسال یک پارک موضوعی واقع در اطراف نمایش تلویزیونی محبوب در Lowry Outlet Mall در سالفورد ، منچستر بزرگ افتتاح خواهد شد. مدیر بازی ، پخش زنده و تجاری ITV گفت: بازدید کنندگان می توانند بر اساس این افراد مشهور که در طول نمایش در آنها به رقابت می پردازند بازی انجام دهند ، گفت: “ما در تلاش هستیم جنگل را تا حد ممکن نزدیک کنیم.

“برخی از بازیهایی که من یک سلبریتی هستم به نوعی چالشهای بالای درخت هستند و یکی از تیمهایی که به ایجاد بازیهای” من یک سلبریتی “کمک می کنند در این زمینه به ما کمک می کند.”

در بیانیه ای از این وب سایت آمده است: “تیم جنگل چالش سخت تلاش می کند تا جاذبه را برای افتتاحیه 2021 آماده کند ، زیرا تصور می کنید ما باید از چالش های ناشی از Covid-19 برآییم.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *