نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

ممنوعیت گسترده ورود به اسپانیا برای ورود از مراکش و الجزایر

[ad_1]

ممنوعیت گسترده ورود به اسپانیا برای ورود از مراکش و الجزایر
ممنوعیت گسترده ورود به اسپانیا برای ورود از مراکش و الجزایر. تصویر: wikimedia

وزارت کشور اسپانیا بار دیگر محدودیت ورود مسافرت های غیر ضروری را برای مسافران مراکش و الجزایر تمدید کرد.

وزارت کشور اسپانیا بار دیگر محدودیت های ورود غیر ضروری به مراکش و الجزایر ، همراه با سایر کشورهای خارج از منطقه اروپا / شینگن را تمدید کرد.

طبق SchengenVisaInfo.com، این ممنوعیت تا 30 ژوئیه تمدید شده و از 17 ژوئن 2020 اعمال می شود.

مقامات اسپانیایی گفته اند که دلایل مختلفی برای حفظ این ممنوعیت و پیروی از اصل متقابل دارند. در مقابل این تصمیم ، ساکنان قانونی اتحادیه اروپا و کسانی که ویزای طولانی مدت صادر شده توسط یک کشور عضو را دارند حق ورود به کشور را دارند و تحت تأثیر تمدید قرار نخواهند گرفت.

وزارت کشور در یک بیانیه مطبوعاتی گفت که ، براساس توصیه شورای اتحادیه اروپا در مورد سفرهای غیر ضروری ، این کشور در لیست کشورهایی قرار گرفته است که ساکنان آنها در محدودیت های ورود شامل نمی شوند. کشورهایی مانند نیوزیلند ، سنگاپور و چین که میزان آلودگی کمی دارند ، اجازه ورود به اسپانیا را دارند.

اسپانیا اخیراً با مراکش درگیر شد ، زیرا فقط 8000 مهاجر از کشور آفریقای شمالی فقط در یک شب شنا کردند و یا قایق را به طور غیرقانونی به محاصره سوتا در اسپانیا بردند.

نیروهای اورژانس صلیب سرخ به سرعت در محل حضور داشتند و پتو ، غذا و آب را به فراریان لرزانی تحویل دادند. گفته می شود خانواده ها به دلیل فاصله کم سئوتا از مراکش از طریق بندر به راحتی وارد سوتا می شوند و توسط پلیس مراکش پیدا نمی شوند.


اخبار هفتگی یورو کمپینی را برای کمک به اتحاد مجدد انگلیسی ها در اسپانیا با خانواده و دوستان خود با محدود کردن هزینه تست های PCR انجام می دهد. لطفاً به ما كمك كنید تا دولت را محدود كنیم http://www.euroweeklynews.com/2021/04/16/ جدید- قهرمانان- حقوق-بریتانیا-در-اسپانیا-برای-دیدن-دوست-دوباره-دوباره /

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *