نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

ممنوعیت ورود لیورپول به آلمان برای یک بازی در لیگ قهرمانان اروپا

[ad_1]

ممنوعیت ورود لیورپول به آلمان برای یک بازی در لیگ قهرمانان اروپا
اعتبار: LFCFAN32 / توییتر

ممنوعیت ورود لیورپول به آلمان برای یک بازی در لیگ قهرمانان اروپا.

سفر LIVERPOOL FC به آلمان به دلیل ممنوعیت اولین مسابقه 16 تساوی آخر آنها در 16 فوریه در ردبول آرنا در RB لایپزیگ، به دلیل محدودیت های اعمال شده توسط وزارت امور داخله فدرال (BMI) برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا.

آلمان شنبه گذشته مرزهای خود را به روی مسافران شرکت های هواپیمایی که از مناطقی که ویروس های مختلف کرونا در آن در حال گسترش است ، از جمله انگلستان ، بسته است ، مگر اینکه شهروندان آلمان یا خارجی های مقیم آلمان باشند. این اقدام حداقل تا 17 فوریه اعمال می شود.

امروز (4 فوریه) BMI تأیید کرد که یک مسابقه لیگ قهرمانان دلیل اجازه ویژه نخواهد بود.

BMI گفت: “پلیس فدرال به انجمن اطلاع داده است كه صورت فلكی توصیف شده تحت شرایط استثنایی قانون حمایت از تاج قرار نمی گیرد.” خدمات اطلاعات ورزشی (SID).

یوفا به لایپزیگ تا 8 فوریه مهلت داده تا برنامه دیگری را برای ادامه مسابقه ترتیب دهد. اگر لایپزیگ نتواند به موقع گزینه ای پیدا کند ، طبق قوانین یوفا منجر به شکست 3 بر صفر می شود. این بازی برگشت قرار است 10 مارس در لیورپول برگزار شود.

یکی از احتمالاتی که به آن اشاره می شود این است که می توان اولین بازی را در انگلیس انجام داد ، با این باور که شرایط برای بازی دوم که در 10 مارس برگزار می شود تغییر خواهد کرد ، اگرچه این باید توسط لیورپول پذیرفته شود.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله “ممنوعیت ورود لیورپول به آلمان برای بازی در لیگ قهرمانان اروپا” متشکریم. برای اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، به این سایت مراجعه کنید اخبار هفتگی یورو صفحه نخست.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.