نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

ملکه مارگرته دانمارک اولین سلطنتی بود که واکسن ضد ویروس کرونا را دریافت کرد

[ad_1]

ملکه مارگرته دانمارک اولین سلطنتی بود که واکسن ضد ویروس کرونا را دریافت کرد
اعتبار: اینستاگرام ، خانواده سلطنتی دانمارک

QUEEN مارگرت دانمارکی اولین کشور سلطنتی اروپا است که واکسن ویروس کرونا را دریافت کرده است.

وی پس از 80 سالگی در آوریل گذشته ، در گروه پرخطر قرار گرفت و حتی قبل از ملکه الیزابت دوم 14 ساله ، اولین ملکه در اروپا بود که واکسن را دریافت کرد.

خانواده سلطنتی دانمارک با صدور بیانیه ای رسمی تأیید کردند که ملکه آنها اولین واکسن را دریافت کرده و اکنون منتظر آزمایش دوم است ، بنابراین اثربخشی کامل است.

این کشور بسیاری از تعهدات خود را برای رعایت اقدامات امنیتی تعیین شده لغو کرده است ، از جمله لغو پذیرش رسمی که هر ساله با نخست وزیر و نمایندگان دادگاه ها در قلعه کریستین بورگ برگزار می شود. این رویداد فقط یک بار ، در سال 2005 ، پس از سونامی در جنوب شرقی آسیا لغو شد.

“اعلیحضرت ملکه این جمعه علیه COVID-19 واکسینه شدند. ملکه مجدداً برای مدت سه هفته واکسینه می شود. ” حساب اینستاگرام تاج دانمارک.

نوه او کریستین ، 15 ساله ، پسر بزرگ ولیعهد فدریکو و ماریا داتسکا ، اخیراً آزمایش مثبتی را پشت سر گذاشت و در کاخ فردریک هشتم یا کاخ بروکدورف در کپنهاگ قرنطینه شد ، همراه پدر و مادر و خواهر و برادرش ایزابل ویسنته.

در همین حال ، ملکه مارگرت تعطیلات کریسمس را با پسرش دیگر ، خواکین ، که در سال 2020 دچار سکته مغزی شده بود و گفته می شود حالش خوب است ، گذراند.

همسرش ماری کاوالیر و چهار فرزندشان نیز کریسمس را در کنار ملکه گذراندند.

در دانمارک ، فعالیت واکسیناسیون تقریباً همزمان با اسپانیا ، در 27 دسامبر آغاز شد و از آن زمان حدود 30،000 نفر اولین دوز را دریافت کردند ، این کار با کارکنان مراقبت های بهداشتی و افراد آسیب پذیر بالای 65 سال و همچنین کارگران در خانه های مراقبت و مراکز مراقبت های روزانه آغاز شد. .


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله اختصاص دادید ، “ملکه مارگرته دانمارک ، اولین سلطنتی که واکسن ویروس کرونا را دریافت کرد” متشکرم. برای دریافت اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار سراسر جهان ، به صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو مراجعه کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *