نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

ملکه مارگرته دانمارک اولین سلطنتی بود که واکسن ضد ویروس کرونا را دریافت کرد


ملکه مارگرته دانمارک اولین سلطنتی بود که واکسن ضد ویروس کرونا را دریافت کرد
اعتبار: اینستاگرام ، خانواده سلطنتی دانمارک

QUEEN مارگرت دانمارکی اولین کشور سلطنتی اروپا است که واکسن ویروس کرونا را دریافت کرده است.

وی پس از 80 سالگی در آوریل گذشته ، در گروه پرخطر قرار گرفت و حتی قبل از ملکه الیزابت دوم 14 ساله ، اولین ملکه در اروپا بود که واکسن را دریافت کرد.

خانواده سلطنتی دانمارک با صدور بیانیه ای رسمی تأیید کردند که ملکه آنها اولین واکسن را دریافت کرده و اکنون منتظر آزمایش دوم است ، بنابراین اثربخشی کامل است.

این کشور بسیاری از تعهدات خود را برای رعایت اقدامات امنیتی تعیین شده لغو کرده است ، از جمله لغو پذیرش رسمی که هر ساله با نخست وزیر و نمایندگان دادگاه ها در قلعه کریستین بورگ برگزار می شود. این رویداد فقط یک بار ، در سال 2005 ، پس از سونامی در جنوب شرقی آسیا لغو شد.

“اعلیحضرت ملکه این جمعه علیه COVID-19 واکسینه شدند. ملکه مجدداً برای مدت سه هفته واکسینه می شود. ” حساب اینستاگرام تاج دانمارک.

نوه او کریستین ، 15 ساله ، پسر بزرگ ولیعهد فدریکو و ماریا داتسکا ، اخیراً آزمایش مثبتی را پشت سر گذاشت و در کاخ فردریک هشتم یا کاخ بروکدورف در کپنهاگ قرنطینه شد ، همراه پدر و مادر و خواهر و برادرش ایزابل ویسنته.

در همین حال ، ملکه مارگرت تعطیلات کریسمس را با پسرش دیگر ، خواکین ، که در سال 2020 دچار سکته مغزی شده بود و گفته می شود حالش خوب است ، گذراند.

همسرش ماری کاوالیر و چهار فرزندشان نیز کریسمس را در کنار ملکه گذراندند.

در دانمارک ، فعالیت واکسیناسیون تقریباً همزمان با اسپانیا ، در 27 دسامبر آغاز شد و از آن زمان حدود 30،000 نفر اولین دوز را دریافت کردند ، این کار با کارکنان مراقبت های بهداشتی و افراد آسیب پذیر بالای 65 سال و همچنین کارگران در خانه های مراقبت و مراکز مراقبت های روزانه آغاز شد. .


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله اختصاص دادید ، “ملکه مارگرته دانمارک ، اولین سلطنتی که واکسن ویروس کرونا را دریافت کرد” متشکرم. برای دریافت اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار سراسر جهان ، به صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو مراجعه کنید.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *