نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

ملکه الیزابت قبلاً از طریق زوم با لیلیبت “لیلی” دیانا کودک آشنا شده است

[ad_1]

خواهر مگان مارکل با او تماس می گیرد
مگان جمعه 4 ژوئن به دنیا آورد. تصویر: ویکی مدیا

به گفته سایت شایعات آمریکایی رادار ، ملکه الیزابت قبلاً از طریق زوم با لیلیبت “لیلی” دیانا مونتبتن-ویندزور آشنا شده است.

به محض تولد این دختر در بیمارستان کلبه سانتا باربارا در سانتا باربارا ، کالیفرنیا ، اولین تماس شاهزاده هری و مگان با ملکه بود.

منابع به رادار گفتند“مگان در حال استراحت در خانه است و او و هری قبلاً از طریق زوم ملکه را به نوه بزرگشان معرفی کرده اند. از زمان انتقال این زوج به لس آنجلس ، ملکه با بزرگنمایی بسیار آشنا شد. او از طریق فناوری با هری ، مگان و آرچی صحبت می کند و اکنون از آن برای ملاقات با او استفاده می کند [great-]نوه او یک مادربزرگ بسیار مدرن است. “

خودی ها اضافه می کنند که هری و مگان علاوه بر احضار ملکه ، با برادرش ، پرنس ویلیام ، همسر ویلیام کیت میدلتون و پدر برادران پرنس چارلز نیز صحبت کردند. وب سایت اضافه شده.

منبع رادار ادامه داد: “این آغاز یک مورد جدید است [chapter] در خانواده ای که امیدوار است بتواند زخم های قدیمی را التیام بخشد. سرانجام ، این امید وجود دارد که خانواده بتواند دوباره به هم پیوندد. در آن زمان هیچ کس از آن خبر نداشت ، اما وقتی آرچی به دنیا آمد ، هری و مگان چنان از خانواده عصبانی بودند که نمی خواستند کاری به جلو ببرند. به همین دلیل آنها همه سنت ها را شکستند و با یک نام کاملاً جدید سلطنتی رفتند.

این منبع افزود: “اکنون اوضاع تغییر کرده است و آنها هر دو واقعاً دوست دارند که دخترشان در خانواده باشد ، بنابراین نام لیلیبت ، نام مستعار از کودکی ملکه را انتخاب کردند”


اخبار هفتگی یورو در حال تلاش برای کمک به متحد کردن مجدد انگلیسی ها در اسپانیا با خانواده و دوستان خود با کاهش هزینه های آزمایش سفر PCR است. لطفاً به ما كمك كنید تا دولت را برای محدود كردن هزینه ها در http://www.euroweeklynews.com/2021/04/16/ewn- قهرمانان- حقوق-بریتانیا-در-اسپانیا-برای-دیدن-افراد-محبوب- از نو /

از شما برای خواندن تشکر می کنیم ، و حتما اخبار هفته هفته را برای همه اخبار محلی و بین المللی خود بررسی کنید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *