نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

مقامات مالیاتی اسپانیا ادعا می کنند برق کارگران اینترنت را بابت هزینه های اینترنت پرداخت می کند

[ad_1]

مقامات مالیاتی اسپانیا ادعاهای دریافت برق و اینترنت از کارگران دورکاری را نمی پذیرند
مقامات مالیاتی اسپانیا ادعاهای دریافت برق و اینترنت از کارگران دورکاری را نمی پذیرند. تصویر: ویکی مدیا

مقامات مالیاتی اسپانیا ، Hacienda ، ادعاهای مربوط به هزینه های برق و اینترنت از کارگران از راه دور را نمی پذیرند.

فریلنسرهایی که به دلیل همه گیری اراده در خانه کار می کنند نه تا بتواند هزینه هایی مانند هزینه های برق یا اینترنت را کسر کند. پس از آنکه اداره کل مالیات اخیراً به درخواست کارگر برای این ادعاها پاسخ منفی داد ، ATA (انجمن کارگران خودمختار) پرونده را تحویل گرفت و اکنون از طرف هزاران عضو خود خواستار “اصلاح فوری” است.

اگر به دلیل همه گیری و محدودیت های حرکتی ناشی از آن ، کارگر خود اشتغالی را از خانه تحمیل کند ، هزینه برق یا اینترنت که در نتیجه این وضعیت متحمل می شوند ، باعث می شود نه از حساب مالیاتی وی کسر شود. در مواجهه با این ارتباط ، ATA پس از آنكه قطعنامه را “نامفهوم” و “تبعیض آمیز” خواند ، درخواست بیانیه و “اصلاح فوری” كرد.

پرونده آزمایشی از آنجا شروع شد که Agencia Tributaria (آژانس مالیاتی) از کارگری که درخواست کسر هزینه لوازم (اینترنت و برق ، از جمله سایر موارد) را از خانه شخصی خود درخواست کرد در حالی که مجبور به انجام کارهایی بود که به طور معمول انجام می شد ، استعلام گرفت. در محل کار خود ، که دیگر نمی تواند به آنجا سفر کند.

پاسخی که دریافت مستقیم و سرراست بود: او نمی توانست این موارد را ادعا کند. این قطعنامه ، که در 11 نوامبر سال 2020 منتشر شد ، توضیح می دهد که کسر لوازم مسکن فقط زمانی “اعمال می شود که مpدی بخشی از خانه خود را به فعالیت اختصاص داده باشد”. هزینه کسر با توجه به درصد متر مربع اختصاص یافته برای استفاده حرفه ای تعیین می شود. یک مشاور مالیاتی شخصی می تواند مبلغ قابل استرداد را بدست آورد.

درخواست تجدیدنظر همچنان ادامه دارد و انتظار می رود طی چند ماه آینده تصمیم گیری شود ، گرچه بعید است به نفع کارگر باشد. با این حال ، پس از خواندن این مقاله ، و از آنجا که تعداد افرادی که در حال حاضر در اسپانیا از خانه کار می کنند بسیار زیاد بود ، به نظر می رسد که Hacienda خیلی زود ادعاهای زیادی را روی میز خود داشته باشد. TW


از اینکه وقت خود را برای خواندن این اخبار اختصاص دادید متشکریم: “مقامات مالیاتی اسپانیا درخواست کارمزد برق و اینترنت از کارگران دورکاری را قبول نمی کنند.” برای اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، به این سایت مراجعه کنید صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *