نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

معلمان در انگلیس از بازگشت به کار خودداری خواهند کرد

[ad_1]

معلمان در انگلیس از بازگشت به کار خودداری خواهند کرد
تصویر: عکس سهام ، EWN

مربیان در انگلیس گفته اند که با توصیه اتحادیه از بازگشت به کار خودداری خواهند کرد

به نظر می رسد بزرگترین اتحادیه معلمان انگلستان ، اتحادیه آموزش ملی (NEU) ، به معلمان در مورد حقوق خود توصیه می کند که تا رفع عدم اطمینان در مورد آزمونهای انبوه ، مجبور به بازگشت به کار در محیط های خطرناک نباشند.

دکتر مری بست ، دبیر کل اتحادیه گفت: “در حالی که ما از دولت می خواهیم به عنوان یک اتحادیه مسئول گام های درست را بردارد ، اما نمی توانیم به راحتی توافق کنیم که اقدامات اشتباه توسط دولت انجام شود.

“به همین دلیل ما کار خود را به عنوان یک اتحادیه انجام می دهیم و به اعضای خود اطلاع می دهیم که آنها حق قانونی دارند که از کار در شرایط خطرناک که برای سلامتی آنها و سلامت مدارس و به طور کلی خطرناک است امتناع کنند.

دکتر بوستد از دولت خواست تا همه مدارس را همانطور که در پایتخت انجام داده است تعطیل کند تا ضمن حفظ امنیت همه ، یک سیستم آزمایش انبوه مناسب ایجاد کند. در عین حال این ناظر گفت که به انجمن ملی مدیران (NAHT) دستور داده شده است معلمان را که از بازگشت به کار خودداری می کنند مجازات نکند.

______________________________________________________________

از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله خبری “معلمان انگلیس از بازگشت به کار خود امتناع می کنند” متشکریم. برای دریافت اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار سراسر جهان ، به صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو مراجعه کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *