نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

مشکلات در آلیکانته اسپانیا ، در حالی که مردم محلی در اوایل شب سال نو جشن می گیرند

[ad_1]

مشکلات در آلیکانته اسپانیا ، در حالی که مردم محلی در اوایل شب سال نو جشن می گیرند
Calle Castanos در دسامبر اعتبار تصویر: Twitter @ LLaneroEnmasca1

بدون همراهی در آلیکانته ، اسپانیا ، در حالی که مردم محلی خیابان ها را شلوغ می کنند و تلاش می کنند شب سال نو را زودتر جشن بگیرند

در حال حاضر مشکلات جدی در خیابان های آلیکانته وجود دارد زیرا مردم محلی و صاحبان رستوران در تلاش برای شروع زودتر جشن سال نو محدودیت های کوید را نقض می کنند. دولت والنسیا در تلاش برای متوقف کردن تجمعات زودهنگام قبل از شروع مقررات منع رفت و آمد در نیمه شب ، همه مهمانی ها و بارها و رستوران ها را از داشتن موسیقی زنده منع کرده است.

پلیس محلی جمعیتی را توصیف می کند که در خیابان های مرکز شهر قدم می زنند و رستوران ها و بار Calle Castanos و Plaza de los Luceros پر از جمعیت است. بعد از ظهر 31 دسامبر ، دو رستوران معروف در لوكروس توسط پلیس جریمه شده اند ، یكی به دلیل ازدحام بیش از حد در داخل و دیگری به دلیل اجازه دادن به مصرف آب در خیابان به مشتریان. اتاق سوم در بلوار Costa Blanca نیز تحریم شد و منابع پلیس به Informacion گفتند که آنها چندین دقیقه را با مشتریان صحبت کرده اند.

روز گذشته Ximo Puig ، رئیس جنرالیت والنسیانا ، قول حضور گسترده پلیس در این جشن ها را داد و پلیس دیگر و Guardia Civil از ظهر خیابان ها را دور زدند.

______________________________________________________________

از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله اختصاص دادید ، “مشکلات در آلیکانته اسپانیا ، در حالی که مردم محلی سال نو را زود جشن می گیرند” متشکرم. برای دریافت اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار سراسر جهان ، از صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو دیدن کنید.

مقاله قبلیLa Liga Side SD Eibar بیش از 350،000 یورو به طرفداران خود باز می گرداند
مقاله بعدیمحبوب ترین آهنگ های سال 2020 در اسپانیا

آواتار[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.