نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

مشاور ارشد پزشکی بایدن انتظار دارد تا تابستان واکسیناسیون برای کودکان انجام شود

[ad_1]

مشاور ارشد پزشکی بایدن انتظار دارد تا تابستان واکسیناسیون برای کودکان انجام شود
اعتبار: فلیکر

مشاور ارشد پزشکی بایدن انتظار دارد تا تابستان واکسیناسیون برای کودکان انجام شود.

در یک سخنرانی آخر هفته ، دکتر آنتونی فاوسی ، مشاور ارشد پزشکی جو بایدن ، رئیس جمهور ایالات متحده ، اظهار داشت که امیدوار است طی چند ماه آینده شاهد واکسیناسیون COVID-19 برای برخی از کودکان باشد.

این واکسن ها هنوز برای کودکان تأیید نشده اند ، اما آزمایشات برای افراد زیر 12 سال در حال انجام است و در صورت موفقیت ، وی گفت که آزمایشات جدیدی برای افراد زیر 9 سال انجام می شود.

فاوسی در جلسه توجیهی ویروس کرونا در کاخ سفید گفت: “ما امیدواریم که در پایان بهار و اوایل تابستان کودکانی داشته باشیم که بتوانند واکسینه شوند.”

به جای آزمایشات مربوط به دهها هزار نفر ، مانند آزمایشات بزرگسالان Pfizer و Moderna ، آزمایشات بالینی با کودکان در گروههای کوچکتر انجام می شود.

فاوسی گفت: “آنچه شما می توانید انجام دهید این است كه در یك مطالعه بسیار كوچك تر ، اندازه گیری شده در صدها تا چند هزار ، برای انجام آنچه ما ایمنی در فاز 2a برای ایمنی زایی می نامیم ، انجام شود.”

ایمنی زایی به توانایی یک ماده در القا a پاسخ ایمنی سلولی و هومورال اشاره دارد.

“کاری که می توانید انجام دهید اتصال این است [the smaller trials] با توجه به داده های کارآمدی که از 30000 نمونه Moderna و 44000 نمونه که با Pfizer انجام داده ایم ، بدست آورده اید.

حامی فاوسی دکتر لیانا ون ، متخصص بهداشت عمومی و پزشک اورژانس است که گفت: “کودکان معمولاً به اندازه بزرگسالان بد نمی شوند ، اما هنوز هم می توانند بیمار شوند و برخی به طرز غم انگیزی مرده اند.

وی در پایان گفت: “كودكان می توانند ناقل انتقال نیز باشند و در نتیجه ما برای ایمنی گله تلاش می كنیم.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این خبر اختصاص دادید متشکرم: “مشاور ارشد پزشکی بایدن انتظار دارد تا تابستان واکسیناسیون برای کودکان انجام شود.” برای اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، به این سایت مراجعه کنید اخبار هفتگی یورو صفحه نخست.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.