نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

مشاور ارشد پزشکی بایدن انتظار دارد تا تابستان واکسیناسیون برای کودکان انجام شود


مشاور ارشد پزشکی بایدن انتظار دارد تا تابستان واکسیناسیون برای کودکان انجام شود
اعتبار: فلیکر

مشاور ارشد پزشکی بایدن انتظار دارد تا تابستان واکسیناسیون برای کودکان انجام شود.

در یک سخنرانی آخر هفته ، دکتر آنتونی فاوسی ، مشاور ارشد پزشکی جو بایدن ، رئیس جمهور ایالات متحده ، اظهار داشت که امیدوار است طی چند ماه آینده شاهد واکسیناسیون COVID-19 برای برخی از کودکان باشد.

این واکسن ها هنوز برای کودکان تأیید نشده اند ، اما آزمایشات برای افراد زیر 12 سال در حال انجام است و در صورت موفقیت ، وی گفت که آزمایشات جدیدی برای افراد زیر 9 سال انجام می شود.

فاوسی در جلسه توجیهی ویروس کرونا در کاخ سفید گفت: “ما امیدواریم که در پایان بهار و اوایل تابستان کودکانی داشته باشیم که بتوانند واکسینه شوند.”

به جای آزمایشات مربوط به دهها هزار نفر ، مانند آزمایشات بزرگسالان Pfizer و Moderna ، آزمایشات بالینی با کودکان در گروههای کوچکتر انجام می شود.

فاوسی گفت: “آنچه شما می توانید انجام دهید این است كه در یك مطالعه بسیار كوچك تر ، اندازه گیری شده در صدها تا چند هزار ، برای انجام آنچه ما ایمنی در فاز 2a برای ایمنی زایی می نامیم ، انجام شود.”

ایمنی زایی به توانایی یک ماده در القا a پاسخ ایمنی سلولی و هومورال اشاره دارد.

“کاری که می توانید انجام دهید اتصال این است [the smaller trials] با توجه به داده های کارآمدی که از 30000 نمونه Moderna و 44000 نمونه که با Pfizer انجام داده ایم ، بدست آورده اید.

حامی فاوسی دکتر لیانا ون ، متخصص بهداشت عمومی و پزشک اورژانس است که گفت: “کودکان معمولاً به اندازه بزرگسالان بد نمی شوند ، اما هنوز هم می توانند بیمار شوند و برخی به طرز غم انگیزی مرده اند.

وی در پایان گفت: “كودكان می توانند ناقل انتقال نیز باشند و در نتیجه ما برای ایمنی گله تلاش می كنیم.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این خبر اختصاص دادید متشکرم: “مشاور ارشد پزشکی بایدن انتظار دارد تا تابستان واکسیناسیون برای کودکان انجام شود.” برای اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، به این سایت مراجعه کنید اخبار هفتگی یورو صفحه نخست.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *