نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

مشاوران SAGE برای کنترل “جهش یافته” Covid به تعطیلی مدارس دولتی هشدار می دهند

[ad_1]

ممکن است تعطیلی همه مدارس برای کنترل Covid “جهش یافته” کافی نباشد ، SAGE هشدار می دهد.

مشاوران دولتی معتقدند كه سطح 4 برای كاهش عدد R زیر 1 كافی نیست – و حتی اگر هر مدرسه مجبور باشد تا مارس تعطیل شود ، ممكن است باز هم كار نكند – عدد R میانگین تعداد افراد آلوده به هر فرد با Covid- 19. اگر از 1 بالاتر رود ، ویروس رشد نمایی می کند.

مشاوران SAGE با هشدار شدید در پرونده های تازه کشف شده ، نشان می دهد که نسخه جدید می تواند 71٪ سریعتر گسترش یابد. آنها همچنین گفتند “با توجه به نسخه جدید” به احتمال زیاد “قانون دو متری” اصلاح خواهد شد. این می تواند منجر به این شود که به افراد اطلاع داده شود که فقط می توانند قانون دو متری استفاده از ماسک را نقض کنند.

کمیته توافق کرد که “اقدامات اصلی” برای کاهش انتقال شامل “کاهش ارتباطات اجتماعی است. آزمایش و ردیابی موثر شناسایی و کنترل شیوع پایدار. پشتیبانی برای اطمینان از انزوا و قرنطینه موثر. و واکسیناسیون جمعیت ضروری است. رویکردهای سطح جمعیت احتمالاً برای کاهش بیشتر ارتباطات مردم با مردم مانند گسترش سطح 4 مورد نیاز است. تغییر کار مدارس / دانشگاه ها ؛ محدودیت در سفر بین مناطق و بین المللی ؛ و / یا معرفی قفل ملی. “


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله خبری اختصاص دادید متشکریم. مشاوران SAGE هشدار می دهند که تعطیلی مدارس دولتی برای کنترل جهش Covid کافی نیست. ” برای دریافت اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار سراسر جهان ، به صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو مراجعه کنید.

مقاله قبلیاسپانیایی ها امسال به طور متوسط ​​روزانه چهار ساعت تلویزیون تماشا می کردند
مقاله بعدیمدرسه کریسمس از خانواده های کارگر در آگویلاس پشتیبانی می کند

تونی وینتربرن[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *