نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

مسافرانی که پس از ناپدید شدن قایقی که به فلوریدا می رفت ، از کشته شدن ترس داشتند

[ad_1]

مسافرانی که پس از ناپدید شدن قایقی که به فلوریدا می رفت ، از کشته شدن ترس داشتند
تصویر: Twitterjoincoastguard

پس از ناپدید شدن قایق از باهاما به فلوریدا ، بیست مسافر می ترسند

پس از اینکه گارد ساحلی ایالات متحده در روز جمعه (1 ژانویه) مجبور شد توقف جستجوی بازماندگان را متوقف کند ، امیدهای 20 مسافر سوار یک قایق 9 متری که مقصد فلوریدا بود ، کم رنگ می شود. این کشتی قرار بود روز سه شنبه در فلوریدا به زمین بنشیند و جستجو هنگامی آغاز شد که سه روز بعد نرسید.

کاپیتان استفان د. بردیان ، رئیس منطقه هفت گفت: “افکار و دعاهای ما متوجه خانواده های مفقود شده است.” “هر کسی که اطلاعاتی در مورد افراد سرنشین دارد را تشویق می کنم که در اسرع وقت با ما تماس بگیرند.”

هویت مسافران هنوز مشخص نیست اما مقامات گارد ساحلی در بیانیه ای اعلام کردند بیش از 44000 کیلومتر مربع آب در مدت 84 ساعت بدون هیچ اثری از قایق و سرنشینان آن جستجو شده است.

افسر خوزه هرناندز به سان سنتینل گفت: “ما اهمیتی برای غیرقانونی بودن آنها یا قاچاق مواد مخدر نداریم.” “ما نمی خواهیم زندگی در دریا از دست رفته باشد.”

______________________________________________________________

از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله خبری “مسافران پس از ناپدید شدن قایقی که به فلوریدا می رفت” می ترسند متشکریم. برای دریافت اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار سراسر جهان ، به صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو مراجعه کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *