نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

مسئولان بهداشتی کاستیا و لئون شکایت های سو abuse استفاده از پزشک را نادیده گرفتند

[ad_1]

Castilla y León Health شکایات بیمارانی را که از پزشکان سوusing استفاده می کردند نادیده گرفت
Castilla y León Health شکایات بیماران سو ab استفاده از پزشکان را نادیده گرفت. تصویر: ayto castilla y león

CASTILLA Y LEÓN مقامات بهداشتی شکایات مربوط به پزشکی که در حال سوusing استفاده از بیماران بود را نادیده گرفتند

وزارت بهداشت Junta de Castilla y León ادعا می کند که برای چندین سال از شکایات و محکومیت های کارگران در بیمارستان Comarcal de Medina del Campo، در والادولید ، علیه یک آسیب شناس که در حال سو who استفاده از افراد زیر سن قانونی و بیماران مسن دیده شده در حالی که هر دو هوشیار یا بیهوش بودند.

این اقدام تنها پس از آن انجام شد که 26 نفر از همکاران دکتر یک نامه کوتاه کوتاه اما محکم خطاب به مدیریت بیمارستان یک هفته پیش ، در روز سه شنبه 1 امضا کردند ، اگرچه ورونیکا کاسادو، مشاور بهداشت ، گفت كه او روز پنجشنبه ، روز شتاب رویدادها ، در مورد آن می داند.

در همان زمان ، مدیر بیمارستان نامه و محتوای آن را به پزشک اطلاع داد و بعداً همان روز دکتر در اثر برخورد مستقیم ماشین وی با یک کامیون N-601 پزشک جان خود را از دست داد.

اطلاع از شکایت فقط داخلی بود ، اما وزارتخانه جمعه گذشته ، 4 ، در بیانیه مطبوعاتی اعلام کرد که تحقیقات در این باره آغاز می شود که در آن زمان مرتکب ادعا شده از قبل فوت کرده بود ، اما چند ساعت پس از اعلام این خبر نگذشته بود. مانوئل ویسنته و لورا گیل ، مدیر پزشکی ، استعفا دادند و به دنبال او ترزا سانچز مونوز ، مدیر پرستار ، این دوشنبه.

والادولید به دادستانی نیز اطلاع داده شد و ادعا می شود که قبلاً از چندین کارمند و مدیران بیمارستان اظهاراتی گرفته شده است.

ال نورته دو کاستیلا نسخه ای از نامه را بدست آورد ال دیاریو همچنین دسترسی وجود داشت كه در آن 26 كارگر توسط پزشك به “حوادث مكرر” اشاره می كردند و خاطرنشان می كردند كه چگونه شکایات با هماهنگ كننده واحد جراحی و رئیس ضربه وارد شده است ، اما نتیجه ای نداشت.

در این نامه توضیح داده شده است كه معاینات انجام شده توسط پزشك “قبل و بعد از” مداخلات جراحی “در بیماران زن و به ویژه در جوانان ، حتی در دختران” كاملاً جنسی و سوus استفاده “بوده و حریم خصوصی آنها را تهدید می كند.” با ایجاد تهدیدکننده ، تحقیرآمیز یا توهین آمیز. “

آنها اظهار داشتند که وی با “معمولاً دست زدن به اندامهای لبنی بدون هیچ دلیل بالینی” از مرز عبور کرده و همچنین مشکوک است که وی “بیماران از نظر زنان” و “بدون دستکش” را در “بیماران بیهوش” یا ” بیهوشی نخاعی، کاری که او “زیر یک ورق” انجام داد.

امضا کنندگان نامه اطمینان داده اند که برخی از این وقایع را مشاهده کرده اند و نمی خواهند “همدست” شوند و منابع بهداشتی ادعا می کنند که روزنامه ال دیاریو اطمینان می دهد که سو theاستفاده ها نه تنها به بیماران بلکه به پرستاران نیز محدود می شود. که منجر به شکایت به مدیریت بیمارستان شد بدون اقدام علیه وی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *