نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

مرگ غم انگیز هنگامی که یک موتورسوار از گرانادا در یک تصادف رو در رو جان باخت

[ad_1]

مرگ غم انگیز هنگامی که یک موتورسوار از گرانادا در یک تصادف رو در رو جان باخت
مرگ دلخراش در کشته شدن یک موتورسوار از گرانادا در تصادف جدی اعتبار: Pixabay

مرگ غم انگیز هنگامی که یک موتورسوار از گرانادا در تصادف رو در N-323A جان خود را از دست داد.

یک موتورسوار 29 ساله به طرز فجیعی کشته شد و یک مسافر زن 38 ساله موتورسیکلت نیز به شدت زخمی شد. این حادثه یکشنبه شب 11 ژوئیه رخ داد. موتورسوار به سمت N-323A در گرانادا پدول حرکت کرد.

به گفته خدمات اورژانس اندلس 112 ، این حادثه دلخراش حوالی ساعت 22:00 رخ داده است. این تصادف هنگام برخورد یک موتورسیکلت و یک اتومبیل در کیلومتر 153 در N-323A رخ داد ، همانطور که گزارش شده است مطبوعات اروپا.

این سقوط تکان دهنده توسط چندین نفر مشاهده شد که به اورژانس هشدار دادند. شاهدان با شماره اورژانس 112 تماس گرفتند. سرویس های اضطراری به سرعت در محل حاضر شدند ، از جمله Guardia Civil de Trafico ، خدمات بهداشتی Junta de Andalusia و خدمات نگهداری جاده ها.

به طرز غم انگیزی ، مأموران در صحنه تایید کردند که مرد 29 ساله در نتیجه این حادثه جان خود را از دست داده است. این زن 38 ساله در این حادثه به شدت زخمی شد و به بیمارستان ویرجن لا لا نیوز منتقل شد.

در خبرهای ناراحت کننده دیگر ، دنیای موسیقی در شوک است زیرا کارلوس لورنته ، معاون مدیر Los40 ، به طور غیر منتظره ای درگذشت.

صبح بسیاری از افراد در دنیای تلویزیون ، رادیو و موسیقی پس از خبر درگذشت کارلوس لورنته ، معاون مدیر Los40 شوکه شدند. کارلوس حدود 20 سال است که با Los40 ارتباط دارد و دلتنگ بسیاری از افراد خواهد شد.


از شما برای خواندن تشکر می کنیم ، و حتما اخبار هفته هفته را برای همه اخبار محلی و بین المللی خود بررسی کنید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *