نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

مرکز اکومنیک لوکس موندی همچنان از بازدید کنندگان استقبال می کند

[ad_1]

قبل از همه گیری غذا غذا جمع کنید
قبل از همه گیر شدن غذا غذا جمع کنید: Lux Mundi Facebook

موضوع دستورالعمل های دولت ، مرکز اکومنیکال لوکس موندی در Calle Nueva No. 3 ، Fuengirola ، دوشنبه تا جمعه از ساعت 10:00 تا 13:00 باز است.

از هر کسی که مایل به بازدید است خواسته می شود برای تعیین وقت قبلی با شماره 952 474 840 تماس بگیرد.

فقط این بوتیک در مرکز Lux Mundi ، Calle Nueva No. 7 ، Fuengirola باز خواهد بود. از سه شنبه تا شنبه از ساعت 10:00 تا 13:00 و در حال حاضر کمک های مالی را قبول می کند ، طبق روش های ضد عفونی لازم برای قرار دادن آنها در فروشگاه.

اگر شما بتوانید کمکهای خود را در کیسه هایی که نباید برگردانید و ماسکها همیشه استفاده کنید و همچنین فاصله اجتماعی در هر دو اتاق را سپاسگزار باشید.

از اینکه وقت خود را برای خواندن این خبر اختصاص دادید متشکرم. “Ecumenical Center Lux Mundi همچنان از بازدید کنندگان استقبال می کند. “

مقاله قبلیدر اوریوئلا نیازی به خم شدن نیست
مقاله بعدیاخطار مشكلات مادر پس از قورت دادن باتری

جان اسمیت

جان در سال 1978 با اوفلیا در جبل الطارق ازدواج کرد و بیشتر زندگی خود را صرف چاپ امنیتی و تجارت موذیانه کرد و از تمام قاره ها به جز قطب جنوب بازدید کرد.

پس از بازنشستگی چند سال پیش ، این زوج به خانه خود در Estepona نقل مکان کردند ، و جان به عنوان یک نویسنده اخبار دائمی در گروه رسانه ای EWN ، با علاقه خاصی به امور مالی ، جبل الطارق و صحنه های اجتماعی در Costa del Sol ، تبدیل به یک روزنامه نگار ثابت شد.

با ارسال ایمیل به [email protected] از طریق تماس با +34 951 38 61 61 + یا ارسال پیام در صفحه فیس بوک ماجرای خود را با ما در میان بگذارید www.facebook.com/EuroWeeklyNews[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *