نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

مرد مسنی را پس از ساعت 12 در کوه یخ زنده پیدا کردند

[ad_1]

مرد مسنی را پس از ساعت 12 در کوه یخ زنده پیدا کردند
گاردیا مدنی در هنگام جستجوی مرد مفقود شده

یک پیرمرد 75 ساله گزارش شده که در کوههای پوشیده از برف در نزدیکی لوگو گم شده است ، زنده پیدا شده است.

وی امروز ، 6 ژانویه ، حوالی ساعت 13:00 توسط تیم جستجوی غیر نظامی گاردیا پیدا و به بیمارستان منتقل شد.

طبق خدمات اورژانس 112 در گالیسیا ، او در ساعات اولیه صبح هنگامی که قادر به ادامه راه خود بین ناویا دو سوارنا و سروانتس ، محل زندگی خود نبود ، با آنها تماس گرفت. سرما و برف در چنین زمین های دشواری باعث شد تا احساس جهت خود را از دست بدهد و از حالت بی نظمی خارج شود.

Guardia Civil سعی کرد موقعیت خود را با ردیابی GPS روی تلفن مشخص کند ، اما او نمی توانست به درستی ببیند و نمی تواند سیگنال را فعال کند. پس از 12 ساعت غیبت ، وی پس از طی تقریباً 20 کیلومتری از محل شروع خود ، در نزدیکی روستایی به نام پوزو ، در بالای گردنه کوه پورتو دو پاکسارس پیدا شد.

دما در کوهها -8 درجه سانتیگراد و ضخامت برف 50 سانتی متر بود.

بعد از ظهر آن روز ، مرد برای خرید به Navia de Suarna رفته بود و پس از شب با ماشین سوار شده بود. با این حال ، هنگامی که ادامه رانندگی غیرممکن شد ، از راننده خواست که وی را در روستایی نزدیک خانه اش رها کند و گفت که پیاده ادامه خواهد داد.

هنگامی که او زنده پیدا شد ، پیرمرد خسته بود ، اما درغیر اینصورت ، با وجود مصیبت 12 ساعت در کوههای یخبندان ، در سلامت بود ، گارد مدنی گزارش ها.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله اختصاص دادید ، “پیرمردی پس از 12 ساعت در کوههای یخ زده زنده پیدا شد” متشکرم. برای دریافت اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار سراسر جهان ، به صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو مراجعه کنید[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *