نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

مرد صادق در Castellon 1500 یورو را تحویل می گیرد که آن را بالای خودپرداز پیدا می کند

[ad_1]

مرد صادق در Castellon 1550 یورو دست می دهد که آن را در بالای خودپرداز پیدا می کند
مرد صادق در Castellon 1550 یورو دست می دهد که آن را در بالای خودپرداز پیدا می کند. تصویر: levante

صادقانه مرد در Castellon ، که می گذرد 1550 € او را در بالای یک خودپرداز پیدا می کند ، پول گمشده را برای بار دوم تحویل می دهد

علی ال آلوئی ، 34 ساله ، مراكشی ساكن اوندا ، در استان كاستلون ، پس از یافتن 1،550 یورو بالای یك دستگاه خودپرداز و تحویل آن به اداره پلیس محلی در اوندا ، ثابت كرد كه صداقت در این قسمت از اسپانیا دور از انتظار است. ، که به گفته وی ، از صداقت وی متعجب شد و از وی به خاطر ژست تحویل کیف پول تشکر کرد.

گفتن داستان خود را به لوانتهعلی چگونگی ورود خود به بانک برای استفاده از دستگاه خودپرداز را شرح داد و بلافاصله متوجه کیف پول کوچک پارچه ای که بالای دستگاه قرار داشت شد و آن را باز کرد تا ببیند داخل آن چه چیزی وجود دارد. “من دیدم که پول زیادی وجود دارد ، اما حقیقت این است که من حتی شمارش آن را متوقف نکردم.”

وی ادامه داد: “من فکر کردم او پیرمرد است زیرا مهر مذهبی به وی زده بود و تصور می کردم که از از دست دادن او بسیار نگران باشد.”

علی گفت: “هیچ وقت فکر نکردم که آن را حفظ کنم. وی افزود: “اگر مال من نباشد ، مال من نیست” ، “اگر چنین اتفاقی برای من بیفتد ، دوست دارم آنها نیز با من همین کار را کنند.

بعداً ، یک خانم پول را از پلیس خواست و او توضیح داد که چگونه پول را در کیف پول پارچه ای قرار داده است ، اما پس از تماس تلفنی حواس او پرت شد و بانک را ترک کرد و فراموش کرد که ودیعه را در دستگاه خودپرداز سپرده گذاری نکرده است.

___________________________________________________________

از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله در اخبار “مرد صادق در کاستلون 1،550 یورو دست می دهد که بالای یک خودپرداز پیدا می کند” متشکرم.

برای دریافت اخبار روز انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، به صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو مراجعه کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *