نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

مرد اهل Rag’n’Bone شروع به ملاقات با یک پیشخدمت می کند که مادرش را از سه زن جدا می کند

[ad_1]

مرد اهل Rag'n'Bone پس از جدا شدن از همسرش ، از سه سالگی با پیشخدمت مادر شروع به معاشرت می کند
مرد اهل Rag’n’Bone پس از جدا شدن از همسرش ، از سه سالگی با پیشخدمت مادرش خواستگاری کرد. تصویر: توییتر

مرد اهل Rag’n’Bone پس از جدا شدن از همسرش ، از سه سالگی با پیشخدمت مادرش خواستگاری کرد.

دوازده ماه پس از فروپاشی ازدواجش ، راگن بون من ثابت کرد که او هنوز “فقط یک مرد” است زیرا عاشق یک زن جدید شده است. پیش از این گزارش شده بود که این خواننده با مادر زمینی سه زوئی بوردسال که به عنوان پیشخدمت در یک کافه نزدیک خانه اش در ساسکس شرقی کار می کند قرار دارد.

یک منبع نزدیک به روری ، نام اصلی وی ، گفت: شهرت روری کمی عجیب بود زیرا ، اگرچه او عاشق ساخت موسیقی است ، اما او یک فرد معمولی است و می خواهد زندگی عادی داشته باشد. “با زوئی ، آنها واقعاً یکدیگر را درک می کنند و دوست دارند. هیچکدام از نظر روابط به راحتی راه نرفتند ، اما واقعاً به هم نزدیک شدند. هر دو فرزند دارند ، بنابراین احساس می کنند در یک صفحه هستند.

گفته می شود که این خواننده هنگامی که از همسرش جدا شد بسیار ویران شد – فقط شش ماه پس از ازدواج آنها با لباس های ورزشی. آنها یک پسر به نام روبن ، دو نفر ، با هم و یک گربه ابوالهول به نام پاتریشیا دارند. عروسی آنها نسخه ای از کیک پاتریشیا را شامل می شد که بعداً به یک خیریه اعتیاد اهدا شد.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله اختصاص دادید متشکرم ، “مرد Rag’n’Bone پس از قطع رابطه با یک زن شروع به ملاقات با یک پیشخدمت با مادر سه فرزند می کند.” برای دریافت اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار سراسر جهان ، به صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو مراجعه کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *