نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

مردی مست می شود و نام خود را به سلین دیون تغییر می دهد

[ad_1]

مردی مست می شود و نام خود را به سلین دیون تغییر می دهد
مردی مست می شود و نام خود را به سلین دیون تغییر می دهد. تصویر: توییتر

MAN مست می شود و نام خود را به سلین دیون تغییر می دهد ، بدون اینکه متوجه شود تا زمانی که با تغییر نام خود گواهینامه را دریافت می کند

توماس دود ، 30 ساله ، مدیر مهمانداری استافوردشایر ، در روز کریسمس هنگام تماشای خواننده مورد علاقه خود ، سلین دیون ، از تلویزیون مست شد و چند روز بعد از دریافت نامه ای مبنی بر تغییر نام خود توسط وی شوکه شد. پرسشنامه به – CELINE DION.

مطابق با بیرمنگام زنده، او حتی برای تغییر نام رسمی 89 پوند هزینه پرداخت کرده بود ، “من کمی با او وسواس دارم ، دروغ نمی گویم. در حین قفل ، من بسیاری از کنسرت های زنده را از تلویزیون تماشا می کردم. فقط می توانم فکر کنم که یکی از او را تماشا کردم و بعد از چند نوشیدنی “ایده عالی” داشتم. من از محل کار وارد شدم و یک پاکت سفید بزرگ وجود داشت که روی آن نوشته شده بود “خم نشو”. با باز کردنش تقریباً در آشپزخانه ام غش کردم.

خانم دیون ادامه داد: “نگرانی اولیه من این بود که چگونه جهنم به اداره منابع انسانی محل کار گفتم که باید پاورقی خود را تغییر دهم؟ حالا فکر می کنم شاید راهی عالی برای پشت صحنه باشد. لطفا فقط نگذارید پلیس من را برای هر کاری بکشد – این ممکن است ناجور شود. بیشتر آزار دهنده این است که من برای اثبات آن هشت گواهی اضافی پرداخت کردم و هر کدام 10 پوند هستند. من آن را درک خواهم کرد ، من عجله ای برای تغییر آن ندارم ، مطمئناً “.

___________________________________________________________

از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله “مردی مست می شود و نام خود را به سلین دیون تغییر می دهد” متشکریم.

برای دریافت اخبار روز انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، به صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو مراجعه کنید[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.