نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

مردی در هتل هارد راک به جرم قتل یکی از همکارانش دستگیر شد

[ad_1]

مردی در هتل هارد راک به جرم قتل یکی از همکارانش دستگیر شد
اعتراضاتی به خواست عدالت آنا برگزار شد

یک مرد به اتهام قتل زن 21 ساله ای که در مقابل محل کار خود در هتل Hard Rock Riviera Maya در مکزیک مرده پیدا شد ، دستگیر شد.

آنا گومز به عنوان مهماندار در هتل کار می کرد و در تاریخ 18 دسامبر ، هنگامی که آخرین بار در ساعت 2 بعد از ظهر در هتل به پایان رسید ، در آخرین زمان در Playa del Carmen ، جایی که شش ماه در آن زندگی کرده است ، مفقود شد.

جسد وی در مسیری که کارمندان هتل برای رسیدن به ساختمان از آن استفاده کرده بودند ، در منطقه ای سبز 800 متری جاده Puerto Aventuras-Puerto Juarez در Solidaridad پیدا شد.

قاتل ادعایی وی از چند ساعت گذشته در هتلی ، جایی که هنوز به عنوان نگهبان کار می کرد ، بازداشت شده است.

دوربین های مداربسته نشان می دهد که او حدود ساعت 5 بعد از ظهر در میان ظروف زباله که در انتظار قربانی خود است پنهان شده است. وقتی آنا تنها گذشت ، او را گرفت ، به کوه کشید و به درخت زد. هنگامی که او دوباره او را کتک زد و سعی کرد شلوار او را دربیاورد ، او سعی کرد فرار کند و روی چندین چوب سقوط کرد. او که قادر به انجام این کار نبود ، پیراهن او را درآورد و هنگامی که او خواست جیغ بزند ، او را خفه کرد و اجازه داد بمیرد.

وی از همان شهر آنا بود و به منظور ادامه سو at ظن به کار خود در هتل ادامه داد. پلیس به محل کار وی رفته و وی را دستگیر کرد. در اعترافات خود ، او گفت که خود دید و “شیطان” بر او غلبه کرد.

پدرش برای جستجوی این دختر از زادگاهش Chiapas سفر کرده بود و خانواده اش شکایت داشتند که مقامات هتل حمایت زیادی برای حل ناپدید شدن زن جوان و ادعای قتل نکرده اند.

مطبوعات مکزیک گزارش داد ، پدر او تقریباً قادر به شناسایی جسد نبود زیرا در حال تجزیه پیشرفته بود.

راهپیمایی اعتراضی برگزار شد و خواستار رسیدگی به پرونده وی شد گروههای فمینیستی از هتل خواست تصاویر دوربین امنیتی را ارائه دهد.

پدر آنا جسد او را به شهر خود برگرداند و در آنجا به خاک سپرده خواهد شد.

طبق گفته Infobae ، او اولین کارمندی نیست که در همان هتل ناپدید می شود.

الیزابت ریکالد ، که در آنجا نیز کار می کرد ، در سال 2017 ناپدید شد. آخرین پست وی در اینستاگرام نشان می دهد که او در 25 آوریل 2017 در هتل بوده است. از آن زمان دیگر خبری از او نیست. هتل به پدر و مادرش گفت كه او شغل خود را ترك كرده است اما آنها ادعا كردند كه هرگز مدارك به آنها نشان داده نشده است.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این خبر اختصاص دادید متشکرم “مردی که به دلیل قتل یکی از همکارانش در هتل هارد راک دستگیر شد”. برای دریافت اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار سراسر جهان ، به صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو مراجعه کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *