نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

مردی به دلیل نداشتن ماسک یا خرید مواد مخدر در سویل دستگیر شد


مردی به دلیل نداشتن ماسک یا خرید مواد مخدر در سویل دستگیر شد
تصویر یک وسیله نقلیه پلیس ملی

پلیس ملی ، مردی را در سویل دستگیر کرد زیرا ماسک به دست نداشت.

به گفته پلیس ، حوالی ظهر روز سه شنبه 19 ژانویه ، این مرد در حال خروج از خانه ای در منطقه بلویستا در سویل توسط مأمورانی که برای جلوگیری از فروش و استفاده از مواد مخدر اقدام می کردند ، مشاهده شد. او ماسک به دست نداشت و اعتقاد بر این بود که برای خرید مواد مخدر به منطقه رفته است.

مأموران برای درخواست سند هویت و جستجوی وی به وی نزدیک شدند و وی با آنها بسیار خصمانه شد و از ارائه مدارک خودداری کرد و ضمن فریاد زدن به آنها توهین کرد. شریک زندگی او که با او بود نیز شروع به فریاد زدن بر روی کارمندان و تشویق ساکنان منطقه برای جلوگیری از انجام کار پلیس کرد ، بنابراین آنها از بالکن ها و تراسهای اطراف شروع به پرتاب اشیا و سنگ به سمت آنها کردند.

پلیس ملی او مجبور شد خواستار تهیه نسخه پشتیبان شود و سرانجام این مرد به اتهام نقض قوانین بهداشتی و نگهداری مواد مخدر دستگیر شد زیرا پلیس کوکائین و حشیش را در لباس او پنهان کرده بود.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این خبر اختصاص دادید متشکرم “مردی که به دلیل ماسک نزدن و خرید مواد مخدر در سویل دستگیر شد”. برای دریافت اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار سراسر جهان ، از صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو دیدن کنید.

مقاله قبلیانفجار بازداشتگاه جوانان
مقاله بعدیسوخت های عکس تکان دهنده نیاز به پیگرد کیفری دارد

آواتاردیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *