نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

مردی به دلیل نداشتن ماسک یا خرید مواد مخدر در سویل دستگیر شد

[ad_1]

مردی به دلیل نداشتن ماسک یا خرید مواد مخدر در سویل دستگیر شد
تصویر یک وسیله نقلیه پلیس ملی

پلیس ملی ، مردی را در سویل دستگیر کرد زیرا ماسک به دست نداشت.

به گفته پلیس ، حوالی ظهر روز سه شنبه 19 ژانویه ، این مرد در حال خروج از خانه ای در منطقه بلویستا در سویل توسط مأمورانی که برای جلوگیری از فروش و استفاده از مواد مخدر اقدام می کردند ، مشاهده شد. او ماسک به دست نداشت و اعتقاد بر این بود که برای خرید مواد مخدر به منطقه رفته است.

مأموران برای درخواست سند هویت و جستجوی وی به وی نزدیک شدند و وی با آنها بسیار خصمانه شد و از ارائه مدارک خودداری کرد و ضمن فریاد زدن به آنها توهین کرد. شریک زندگی او که با او بود نیز شروع به فریاد زدن بر روی کارمندان و تشویق ساکنان منطقه برای جلوگیری از انجام کار پلیس کرد ، بنابراین آنها از بالکن ها و تراسهای اطراف شروع به پرتاب اشیا و سنگ به سمت آنها کردند.

پلیس ملی او مجبور شد خواستار تهیه نسخه پشتیبان شود و سرانجام این مرد به اتهام نقض قوانین بهداشتی و نگهداری مواد مخدر دستگیر شد زیرا پلیس کوکائین و حشیش را در لباس او پنهان کرده بود.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این خبر اختصاص دادید متشکرم “مردی که به دلیل ماسک نزدن و خرید مواد مخدر در سویل دستگیر شد”. برای دریافت اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار سراسر جهان ، از صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو دیدن کنید.

مقاله قبلیانفجار بازداشتگاه جوانان
مقاله بعدیسوخت های عکس تکان دهنده نیاز به پیگرد کیفری دارد

آواتار[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *