نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

مردی از والنسیا به دلیل ضرب و شتم نوزاد هشت ماهه دستگیر شد

[ad_1]

مردی از والنسیا به دلیل ضرب و شتم نوزاد هشت ماهه دستگیر شد
مردی از والنسیا به دلیل ضرب و شتم نوزاد هشت ماهه دستگیر شد. تصویر: پلیس ملی

والنسیا مردی از منطقه روسافا در این شهر توسط پلیس ملی به اتهام ضرب و شتم نوزاد هشت ماهه اش دستگیر شد.

به گفته پلیس ، افسران پلیس ملی در منطقه روسافای والنسیا مرد 34 ساله ای را متهم کردند که متهم به ضرب و شتم دختر هشت ماهه اش بود که پس از حمله باید در بیمارستان بستری می شد.

دستگیری وی پس از هشدار پلیس توسط همسایگان یک زن و شوهر که در خیابانی در روسافا هشدار دادند ، اعلام شد که مرد بدون پیراهن ، که از یک دستش خونریزی شده است ، نسبت به زنی تهاجمی رفتار کرده است.

گزارش شده است که در جریان مشاجره ، زن مرد را متهم کرد که دختر هشت ماهه خود را که هنگام کار در محل زندگی مشترک خود بودند ، مورد ضرب و شتم قرار داده است ، اتهامی که وی ادعا می کند که او اعتراف کرده است.

گزارش شد که روز قبل ، در حالی که در محل کار بود ، این زن با تماس تلفنی پدر و مادر شوهرش به او اطلاع داد که دخترش با آنهاست و پسر آنها بسیار عصبی است و به آنها می گوید که نوزاد سقوط کرده است. اما وقتی زن برای بردن دخترش رفت ، دید که چندین کبودی دارد که یکی از آنها روی صورتش بود و بلافاصله او را به بیمارستان برد ، جایی که دختر بستری شد.

با توجه به این گزارشها ، افسران پلیس ملی با بیمارستان تماس گرفتند و روند وقایع را بررسی کردند و اظهار داشتند که آنها قبلاً به دادگاه امنیت در مورد صدمات وارده به نوزاد اطلاع داده اند که در آن مرد والنسیایی بلافاصله دستگیر شد. فاقد سابقه پلیس قبلی – و متهم است که مرتکب جنایت خشونت آمیز خانگی شده است و به گفته قاضی بازداشت شده است. 20 دقیقه.es.

___________________________________________________________

با تشکر از شما برای خواندن و فراموش نکنید که اخبار هفته نامه یورو را برای همه اخبار محلی و بین المللی فعلی خود بررسی کنید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *