نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

مراکش از پرسنل امنیتی اسپانیا که از مهاجران زیر سن قانونی سو استفاده می کنند عصبانی است

[ad_1]

مراکش از پرسنل امنیتی اسپانیا که از مهاجران زیر سن قانونی سو استفاده می کنند عصبانی است
تصاویر حمله امنیتی اسپانیا به مهاجران جوان مراکشی خشم مردم را برانگیخت – منبع تصویر: توییتر

موروكو با سفیر اسپانیا در رباط دیدار كرد تا خشم خود را از تصاویر سو ab استفاده مقامات امنیتی اسپانیا از خردسالان مهاجر در جزایر قناری ابراز كند.

وزارت امور خارجه مراکش تماس گرفته است سفیر اسپانیا در رباط در یک جلسه اضطراری به دنبال اتهامات سو abuse استفاده از خردسالان مراکشی در اردوگاه مهاجران در جزایر قناری.

روز یکشنبه (31 ژانویه) ، رسانه های اسپانیایی تصاویری از ضرب و شتم و لگد پرسنل امنیتی اسپانیا توسط یک جوان به ظاهر بیهوش از مراکش را در حالی که در کف مرکز مهاجران در جزایر قناری قرار داشت ، منتشر کردند. در این فیلم تکان دهنده می توان مهاجر دیگری را گریه کرد که “او برادر من است … او برادر من است”.

رسانه های محلی گزارش دادند ، رباط از سفیر اسپانیا در وزارت امور خارجه خواسته است “ابراز نگرانی مراكش از این تحولات”. این قضیه مردم مغرب را خشمگین کرد ، بسیاری در شبکه های اجتماعی ظاهر شدند تا خشم خود را از ادعای بی رحمی پلیس اعلام کنند.

این حادثه خاطرات دردناکی از مرگ الیاس طاهری ، نوجوان 18 ساله مراکشی را به خاطر آورد که در ژوئیه سال 2019 پس از حمله توسط کارمندان در یک مرکز مهاجران در آلمریا درگذشت. اسپانیا ، با گزارش هایی از حملات بیگانه هراسی و بی رحمی پلیس در مطبوعات این کشور.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله خبری “مراکش خشمگین از سو personnel استفاده پرسنل امنیتی اسپانیا از مهاجران زیر سن قانونی” متشکرم ، متشکریم. برای دریافت اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار سراسر جهان ، به صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو مراجعه کنید.

مقاله قبلیاصطکاک مرزی Brexit محموله هایی را که تهدید کننده زندگی هستند از بین می برد ، ذخیره می کند
مقاله بعدیدرگیری پلیس با زنی که در “وسیله نقلیه نظامی” حبس شده است

اویسین سوئینی

اویسین نویسنده ایرلندی است و در سویل ، پایتخت آفتابی اندلس واقع شده است. وی پس از شروع کار خود به عنوان یک کتابفروش ، به روزنامه نگاری روی آورد و دندان های خود را به عنوان خبرنگار یکی از بزرگترین وب سایت های خبری ایرلند قطع کرد. از زمان پیوستن به اخبار هفتگی یورو در ماه نوامبر ، او از پوشش اخبار اخیر از سویل ، اسپانیا و فراتر از آن لذت برد – با علایق ویژه در زمینه جرم ، امنیت سایبری و سیاست های اروپا. هرکسی که بتواند نام او را تلفظ کند ، ابتدا یک سرویس رایگان دریافت می کند …[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.