نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

مراقبت فعلی

[ad_1]

مراقبت فعلی
روغن زیتون: هنوز در برخی از مناطق Altea تولید می شود عکس: Altea City Hall

هنوز درختان زیتون در مناطق روستایی آلته وجود دارد.

در گذشته ، مالکان زمین زیتون خود را جمع آوری کرده و به شرکت Cooperativa Agricola Altea می آوردند ، جایی که آنها را فشار می دادند و روغن به دست آمده به صاحب آن باز می گشت.

خوزه اوروسکو ، مشاور کشاورزی و محیط زیست Altea توضیح داد که این امر اکنون که Cooperativa بسته است و در دست گیرنده رسمی است دیگر امکان پذیر نیست.

به گفته اوروسکو ، روغن زیتون اموال شهرداری بود و برای نجات صاحبان زمین از سفرهای طولانی برای یافتن کارخانه پردازش زیتون آنها به دست آمد.

او تأیید کرد که آنها همچنان می توانند این کار را انجام دهند ، زیرا مطبوعات به Finca El Moiño در منطقه Racons ، در نزدیکی Cooperativa منتقل شدند.

ساکنین دارای زیتون فشرده می توانند در ماه اکتبر و نوامبر با AgroAltea (966 97 84 57) تماس بگیرند و قرار ملاقات بگذارند.

بسته به این که آیا تولیدکنندگان در شهر پادرون ثبت نام کرده اند یا خیر و روغن آنها با روغن دیگر مخلوط نمی شود ، 16 یا 21 سنت هزینه دریافت می شود.

لیندا در 24 سالگی ، کمی بیشتر از 52 سال پیش ، برای زندگی به اسپانیا آمد و شوهرش اسپانیایی است. او نوشتن برای روزنامه های محلی به زبان انگلیسی را در اواسط دهه 70 آغاز کرد و از آن زمان متوقف نشده است! او زندگی اسپانیایی را انجام می دهد که معتقد است برای انتقال اخبار به افراد انگلیسی زبان بسیار مهم است و در طول راه دو نسخه از “گسترش اسپانیایی خود” را منتشر کرده است ، که به انگلیسی زبانان برای توسعه مهارت های زبانی خود کمک می کند. او از حضور در مراسم تولد هفته نامه یورو در سال 1999 هیجان زده بود و هنوز 22 سال بعد با اشتیاق برای روزنامه می نویسد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.