نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

مدی موریسون بهترین نقاط دوچرخه سواری در نیوزلند را به اشتراک می گذارد

[ad_1]

مدی موریسون بهترین نقاط دوچرخه سواری در نیوزلند را به اشتراک می گذارد

برای سومین بار ، نیوزلند رسما تاجگذاری کرد قهرمانان ملی دوچرخه سواریبه مسابقات قهرمانی کشور به عنوان بخشی از Aotearoa Cross Fest برگزار شد که توسط باشگاه Huttcross در پیست Te Marua اجرا می شود. این مسیر گل آلود زمینه را برای عملکرد قدرتمند مکیلروی فراهم کرد ، به طوری که 39 ساله چند دقیقه از قهرمان ملی دوچرخه سواری کوهستان سامی ماکسول فاصله گرفت.

مدی موریسون متولد نیوزلند است و علاقه زیادی به دوچرخه سواری دارد ، همچنین یک وبلاگ نویس سفر ، زیبایی ، مد و سبک زندگی است. تأثیرگذار در رسانه های اجتماعی، و از تجربه خود در دوچرخه سواری و سفر برای تهیه لیستی از بهترین مکان های دوچرخه سواری در نیوزلند استفاده کرد.

مسیر کوئینستاون

از آنجایی که مدی مطمئن است که کوئینست تاون یکی از زیباترین مکانهایی است که او به اندازه کافی خوش شانس بوده است ، پس کوینست تاون قطعاً در لیست قرار دارد. کوئینست تاون در جزیره جنوبی واقع شده و بین دریاچه واکاتیپو و آلپ جنوبی واقع شده است. مسیر Queenstown 120 کیلومتر طول دارد و چشم اندازی از مناظر ، دریاچه های شفاف ، تنگه های صخره ای و ویرانه های پنهان را ارائه می دهد.

ساحل فراموش شده

مسیر ساحل فراموش شده ، که از اوپوتیکی ، شهری در شرق خلیج پلنتی در جزیره شمالی آغاز می شود ، به محل اتصال اوهایو منتهی می شود و ساحل شرقی دورافتاده خلیج پنتنی را دنبال می کند. این مسیر که تقریباً 110 کیلومتر طول دارد ، از ساحلی صخره ای پیروی می کند که سفری ناهموار و شیب دار را فراهم می کند ، اما چشم انداز اقیانوس و جزیره سفید باعث می شود که عرق و اشک برای شما ارزشمند باشد.

مسیر بیابانی ساحل غربی

مسیر بیابان در ساحل غربی در گریموث ، شهری واقع در ساحل غربی جزیره جنوبی آغاز می شود و به راس ختم می شود. مسیر 135.5 کیلومتری چشم اندازهای زیبا از جنگل های بارانی باستانی ، رودخانه های یخچالی ، دریاچه های زیبا و تالاب های عمیق را ارائه می دهد. با توجه به فرصت ها و مناظر عظیم دیدنی در این مسیر ، توصیه می شود دوچرخه سواران چند روز وقت بگذارند تا از مسیر صعود به ساحل غربی به درستی لذت ببرند.

داستان دو قله

مسیر قصه دو قله در کرایست چرچ ، واقع در ساحل شرقی جزیره جنوبی آغاز می شود و در آکاروآ به پایان می رسد. این مسیر که 96.5 کیلومتر طول دارد ، دو صعود عظیم را پوشش می دهد. این مسیر همچنین مسیر جشنواره سالانه دوچرخه سواری Le Race تا شبه جزیره آتشفشانی بانک ها را از نزدیک دنبال می کند.

مسیر عالی برای طعم دادن

مسیر طعم بزرگ در منطقه تاسمان در جزیره جنوبی واقع شده است. این مسیر که 178 کیلومتر را طی می کند بسته به سرعت دوچرخه سواران بین 1 تا 4 روز طول می کشد. این مسیر یک حلقه است که از فرودگاه نلسون شروع می شود و به پارک ملی ابل تاسمان می رسد ، سپس به فرودگاه باز می گردد.

okmokoroa به Cycling Tauranga

مسیر دوچرخه سواری Omokoroa به Tauranga شهر Omokoroa و شبکه شهری موجود از خطوط دوچرخه سواری شهری را به هم متصل می کند. مسیر 19 کیلومتری ، واقع در خلیج فراوانی ، همچنین به عنوان نوعی حمایت از جامعه عمل می کند. این مسیر که چشم انداز اقیانوس را ارائه می دهد ، زمین را در کوچه های ساحلی ، جاده های سنگریزه ، از طریق ذخایر و روی پل ها می پوشاند. همچنین از دوچرخه سواران با فرصتی برای دیدن برخی از حیات وحش محلی و دیدن اماکن تاریخی مائوری استقبال می شود.

راه آهن هوراکی

تیمز ، یک شهر کوچک در جنوب اوکلند ، ابتدای راه آهن هوراکی است. این مسیر ، که دائماً در حال گسترش است ، دارای پنج بخش است و 197 کیلومتر طول دارد. این مسیر نمایی از دشت های هوراکی به سمت دره کارنگاهکه ارائه می دهد و به زمین های کشاورزی سرسبز ختم می شود. منطقه ملایم آن برای دوچرخه سواران در هر رده سنی و قدرت ایده آل است و فراوانی محل اقامت ، کافه ها و رستوران ها آن را به یکی از جذاب ترین مسیرهای نیوزلند تبدیل کرده است.

مسیر شبح قدیمی

یک جاده معدنی قدیمی متروکه که در قسمت شمال غربی جزیره جنوبی واقع شده است ، به عنوان دوچرخه کوهستانی و مسیر پیاده روی به نام Old Ghost Road احیا شده است. این مسیر ، تنگه بولر بالایی را با رودخانه موکیهینویی متصل می کند. در 85 کیلومتری آن قرار دارد و نمایی از جنگل های بومی ، رودخانه ها و دره های باستانی را ارائه می دهد. این مسیر همچنین نمایی از شهرهای ارواح ، دهکده های معدنی سابق را ارائه می دهد.

گرفتن

چه دوچرخه سواران به دنبال یک چالش ، چشم اندازهای زیبا و یا یک چرخه طراوت نور باشند ، مسیرها و مسیرهای نیوزلند چیزی برای همه ارائه می دهد. قبل از امتحان هر یک از این مسیرها و / یا مسیرها ، حتماً تحقیق کنید. پیشنهاد می کنیم از Queenstown Trail و همچنین Maddie شروع کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *