نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

مدرک لیسانس بین المللی با تعداد بیشتری از مراکز دانشجویی در حال رشد است

[ad_1]

مدرک لیسانس بین المللی با مراکز دانشجویی بیشتری در حال رشد است
مدرک لیسانس بین المللی با تعداد بیشتری از مراکز دانشجویی در حال رشد است

وزیر آموزش و ورزش خاویر ایمبرودا بر تعهد این وزارتخانه به داشتن مدرک لیسانس بین المللی تأکید کرد.

خاویر ایمبرودا ، وزیر آموزش و ورزش ، امروز پنجشنبه (22 ژوئیه) در پارلمان اندلس بر تعهد شدید وزارت به یک مدرک لیسانس بین المللی تأکید کرد.

240 دانشجوی جدید در سال تحصیلی 2021/22 در تمام استان های اندلس شامل می شوند. همانطور که ایمبرودا اظهار داشت ، اجرای این برنامه “در تمام استان های اندلس تعهدی پر از آموزش و کیفیت عمومی است”.

برای سال تحصیلی بعدی بیش از 560 درخواست دریافت شده است ، 300 مورد بیشتر از سال قبل و تا 49 مرکز اجتماعی درخواست عضویت در این شبکه را دارند که در سال 2019 فقط یک مرکز داشت و در سال 2022 به 10 مرکز با 300 دانش آموز می رسد.

در سال تحصیلی آینده ، IES فرناندو دو هررا از سویل و سالوادور روئدا از مالاگا می پیوندند. 47 مرکز باقیمانده در لیست انتظار باقی مانده اند.

وزیر آموزش و ورزش با بیان اینکه اکنون زمان تجزیه و تحلیل کارهای انجام شده است ، گفت: راه اندازی این شبکه ابتکاری در سطح ملی در سیستم عمومی که نه تنها دانش آموزان بلکه کل جامعه آموزشی را نیز به سود خود می رساند.

لیسانس بین المللی دقیق ، سختگیرانه و کاملاً کامل ، با یک روش خلاقانه و مشترک برای دانشجویان با انگیزه و تقاضای بالا ، برجسته می شود.

ارزیابی دانشجویان از طریق داخلی توسط اساتید مراکز و در خارج از کشور با آزمایش کارکنان سازمان انجام می شود.

مراكزی كه در حال حاضر در دسترس هستند: Ubeda (Jaén) ، IES Maria Zambrano در Torre del Mar (مالاگا) و IES Martinez Montañes در سویل.


از شما برای خواندن متشکریم ، و حتماً اخبار هفته هفته را برای همه اخبار محلی و بین المللی خود ببینید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *